Astra K Donanım Karmaşası

h_beytullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar ben 2018 model sıfır araç 2019 ocakta aldım. araç 1.6 cdti oto vites Dynamic paket arka kapılarda anahtarsız giriş düğmesi yok şerit takip yok tabela okuma yok çarpışma önleyici yok ama 2017 model 2016 model int.den incelemelere baktığımda aynı pakette bu özellikler mevcut. bu nasıl olabiliyor bilgisi olan biri var mı

mbu

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Evet 2018'den itibaren dynamic paketler artık donanım eksiltme ile sunuluyor. Opel Eye, çarpışma uyarı, şerit ihlal uyarı sistemi ve arka kapılardaki düğmeler yok, önceki yıllarda olmayan geri görüş kamerası var. ÖTV dilimine takılmamak için maliyet azaltmadan kaynaklı olarak Opel'in karar verdiği bir durum demişti servis, ne kadar doğrudur bilemiyorum.

h_beytullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet 2018'den itibaren dynamic paketler artık donanım eksiltme ile sunuluyor. Opel Eye, çarpışma uyarı, şerit ihlal uyarı sistemi ve arka kapılardaki düğmeler yok, önceki yıllarda olmayan geri görüş kamerası var. ÖTV dilimine takılmamak için maliyet azaltmadan kaynaklı olarak Opel'in karar verdiği bir durum demişti servis, ne kadar doğrudur bilemiyorum.
Ben bunu şimdi fark ettim ve canım sıkıldı bu işe

ilker-23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam haklısınız ben de 2016 dynamic aldım. Dynamic bakarken çoğu ilanda kör nokta ve geri görüş kamerası yazıyordu ancak arkadaşın da dediği gibi 2016 modellerde bu saydığınız özellikler var sonraki modellerde ise bunları koymayıp kör nokta geri görüş kamerası vs. koymuşlar garip bir durum aslında.

Gönen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnterface hakkında bilgisi olan varmıdır.taktırmak mantıklımı