Astra J...:))

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vectra almak istiyorum ama temiz yok olsa da ya çok para istiyo ya da satmıyo bilmiyorum bnde kararsızım...!!!

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=371985 araba buymuş arkadaşlar bilmiyorum kararsızım araba 9 bin de daha temiz hız konusunda aynısını test ettik hatta küçük bi kalkış bile yaptık :) gayet performanıs iyi geldi silver dı o da ilginiz için tşkk...

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=371985 araba buymuş arkadaşlar bilmiyorum kararsızım araba 9 bin de daha temiz hız konusunda aynısını test ettik hatta küçük bi kalkış bile yaptık :) gayet performanıs iyi geldi silver dı o da ilginiz için tşkk...

baba ne yapıyorsun sen ya almak istediğin arabayla astra arasında dağlar kadar fark var. o araba değil kamyonet, astra otomobil, bunun kararını ver 68 lik değilde 50 lik bir astra seç bence

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baba ne yapıyorsun sen ya almak istediğin arabayla astra arasında dağlar kadar fark var. o araba değil kamyonet, astra otomobil, bunun kararını ver 68 lik değilde 50 lik bir astra seç bence

astra almak istiyorum fakat ağustos ayına gün veriyor onda dolayı vazgçtim...

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Melih kardeşim sen bu gidişle araba felan alamazsın.çok kararsızsın daldan dala atlıyorsun çok fena çarpılırsın demedi deme yazdıklarımıda yanlış anlama sadece uyarıyorum... tamammı
sana kolay gelsin

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kardeşim hata yapmamak için çok uğraşıyorum bkalım bu hafta bi bmw bulduk cabrio izmirde tabiri caizse sıfır dediler 95 model 33 bin istemiş sahibi olursa o olucak olmazsa adam akıllı bi sıfır cruze alıcam hb tabi bu arada doblo aldım yeni kasa 1.3 90 hp oda temizdi iyi bi fiyat verdiler dayanamıyıp sattık zaten hız konusunda ve güvenlik konusunda endişe oluşturdu bende bilmiyorum tabi tamamen kendi fikrim bu olay ilgininz İÇİn Teşekkürler...!!!:)

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç schnitzer modeli ve arabada e 52 motor mevcut m5 de bulunan bi motormuş arkadaşlar yarın gidicem bkmaya tşkk...!! araç 95 cabrio koyu mavi schnitzer modeli...

Son düzenleme: