Astra J...:))

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaşlar biliyosunuz subaru alıcaktık arabayla test yaparken şanzıman indi allhtan bn kullanmıyodum :) araba subaru serviste dikiş tutmucağını düşünüyorum astra j almayı düşünüyorum yarın denizli otomat opel serviste bi deneme sürüşüm olucak astra j yi önerirmisiniz arabanın özeliklerinide yazıyorum

Elektronik iklim kontrollü klima (çift bölgeli)
Flex Floor (Esnek Bagaj Bölmesi)
Koyulaştırılmış ön ve arka farlar
Krom kaplı cam çerçeveleri
Krom kaplı kapı eşiği
Kırmızı ışık aydınlatmalı yarı saydam kumanda düğmeleri
Otomatik iç havalandırma sensörü
Park sensörü (arka)
Spor deri direksiyon simidi
deri spor koltuklar(ısıtmalı)
18 " Hafif Alaşımlı Jant Paketi2.000,00 TL
18 " Hafif Alaşım Jantlar, Çok Kollu
Alçaltılmış Spor Şasi
AFL Paketi2.700,00 TL
Geliştirilmiş Sürüşe Duyarlı Ön Farlar (AFL+), LED gündüz farları, 9 farklı otomatik aydınlatma modu, Uzun far asistanı, Otomatik far yükseklik ayarı, Far yıkama sistemi ve Park sensörü (ön ve arka) özelliklerini içermektedir.
Flexride Paketi2.700,00 TL
Flexride şasi sistemi (Sürüşe duyarlı şasi teknolojisi) Sürekli süspansiyon kontrolü(CDC), Sürüş modu kontrolü (DMC) ve 3 farklı sürüş modu (Sport, Normal, Tour) özelliklerini içermektedir.
NAVI6001.831,00 TL
7 inç Renkli Bilgi Ekranı (CID), Navigasyon Sistemi, 7 adet hoparlör, 1 GB hafıza (Navigasyon CD’si için), USB bağlantısı ile ipod kontrolü, Köpek Balığı Sırtı Anten, SD Kart Okuyucu özelliklerini içermektedir. (Navi600 Sistemi ile Türkiye haritası sunulmamaktadır.)
Stil Paketi1.800,00 TL
Sunroof ve Bluetooth
eni Astra, Sport, 1.6 180 HP, Active Select

RenkSiyah

ModelLace/Atlantis, Siyah

toplam 68.556 lirayı buluyor sizce bu parayı vermeye değermi tabi kendi eklentilerimde olucak opc tampon eklenicek 330 liraya vbb bi kaç şey daha yapılıcak, ilginiz için şimdiden tşkk iyi akşamlar.

Son düzenleme:

fikri55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dikkat ettin mi bilmiyorum ama navi600 de Türkiye haritası bulunmamaktadır diyo.Ne anlamı var o zaman extradan navigasyon taktırmanın?

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer arabayı 3 4 sene kullanıp satcaksanız bence değer ama 1 senede satacaksanız o kadar paraya yazık olur ...2. el daha uygun bulursunuz bence malum benzin fiyatını da düşünün o kadar para verceksiniz bir o kadarda yakacak.

CaNDoGGaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaşlar biliyosunuz subaru alıcaktık arabayla test yaparken şanzıman indi allhtan bn kullanmıyodum :) araba subaru serviste dikiş tutmucağını düşünüyorum astra j almayı düşünüyorum yarın denizli otomat opel serviste bi deneme sürüşüm olucak astra j yi önerirmisiniz arabanın özeliklerinide yazıyorum

Elektronik iklim kontrollü klima (çift bölgeli)
Flex Floor (Esnek Bagaj Bölmesi)
Koyulaştırılmış ön ve arka farlar
Krom kaplı cam çerçeveleri
Krom kaplı kapı eşiği
Kırmızı ışık aydınlatmalı yarı saydam kumanda düğmeleri
Otomatik iç havalandırma sensörü
Park sensörü (arka)
Spor deri direksiyon simidi
deri spor koltuklar(ısıtmalı)
18 " Hafif Alaşımlı Jant Paketi2.000,00 TL
18 " Hafif Alaşım Jantlar, Çok Kollu
Alçaltılmış Spor Şasi
AFL Paketi2.700,00 TL
Geliştirilmiş Sürüşe Duyarlı Ön Farlar (AFL+), LED gündüz farları, 9 farklı otomatik aydınlatma modu, Uzun far asistanı, Otomatik far yükseklik ayarı, Far yıkama sistemi ve Park sensörü (ön ve arka) özelliklerini içermektedir.
Flexride Paketi2.700,00 TL
Flexride şasi sistemi (Sürüşe duyarlı şasi teknolojisi) Sürekli süspansiyon kontrolü(CDC), Sürüş modu kontrolü (DMC) ve 3 farklı sürüş modu (Sport, Normal, Tour) özelliklerini içermektedir.
NAVI6001.831,00 TL
7 inç Renkli Bilgi Ekranı (CID), Navigasyon Sistemi, 7 adet hoparlör, 1 GB hafıza (Navigasyon CD’si için), USB bağlantısı ile ipod kontrolü, Köpek Balığı Sırtı Anten, SD Kart Okuyucu özelliklerini içermektedir. (Navi600 Sistemi ile Türkiye haritası sunulmamaktadır.)
Stil Paketi1.800,00 TL
Sunroof ve Bluetooth
eni Astra, Sport, 1.6 180 HP, Active Select

RenkSiyah

ModelLace/Atlantis, Siyah

toplam 68.556 lirayı buluyor sizce bu parayı vermeye değermi tabi kendi eklentilerimde olucak opc tampon eklenicek 330 liraya vbb bi kaç şey daha yapılıcak, ilginiz için şimdiden tşkk iyi akşamlar.

Astra 1.4 turbo 140hp kullanıcısıym o kadar parayı gözünüzden çıkıyorsanız Astra değil İnsignia ya vermenizi tavsiye ederim çünkü Astra için bütceniz 55bin TL geçmemeli bence çünkü Aracın Potansiyeli belli 68bin Tl vericek iseniz Kesinlikle yanlış bir tercih yapmış olursunuz İllaha Astra diyorsanız 1.4 turbo alın Paketi yükseltin fakat 68bin TL ciddi bir Rakam İnsignia parasınızı Gidipte Astaya vermek akıl işi değil bence.

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
70 milyar parayı astra ya gömmek yazık olur gibi geliyor.yerinizde olsam elimde o kadar param varsa en azından beklerim bıraz hem ustune bıraz daha para bırıktırırım hem de baska arabalar bakarım 2. el veya 0 olarak.ama opel alıcam dıyorsanız da insignia almak çok daha güzel olur o paraya.saygılar

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra 1.4 turbo 140hp kullanıcısıym o kadar parayı gözünüzden çıkıyorsanız Astra değil İnsignia ya vermenizi tavsiye ederim çünkü Astra için bütceniz 55bin TL geçmemeli bence çünkü Aracın Potansiyeli belli 68bin Tl vericek iseniz Kesinlikle yanlış bir tercih yapmış olursunuz İllaha Astra diyorsanız 1.4 turbo alın Paketi yükseltin fakat 68bin TL ciddi bir Rakam İnsignia parasınızı Gidipte Astaya vermek akıl işi değil bence.

evet bnde öyle düşündüm ilk olarak ama insignianın boşu o fiyat ama astranın en dolu fiyatı 68 bin insignia 64.500 buluyo sonra eklentiler de var tabi 14 500 de o tutuyor 79 80 bini buluyo test sürüşüne gidicez şimdi bklım artık ilginz tşkk...

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer arabayı 3 4 sene kullanıp satcaksanız bence değer ama 1 senede satacaksanız o kadar paraya yazık olur ...2. el daha uygun bulursunuz bence malum benzin fiyatını da düşünün o kadar para verceksiniz bir o kadarda yakacak.

ben alıp üzerinde küçük eklentiler yapıp binicem ilginiz için tşkk :)

melih çatalkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef astra ağustos ayının ilk haftasına gün veriyo bn bkleyemem ayrıca 68 bin liraya daha iyisin alabileceğimi düşünüyorum ilginiz için tşkk