Astra J usb

erendn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese İyi Forumlar. Arkadaşlar benim 2013 model 1.6 astra Business var. Bugün Vites Altına led lamba çekeyim derken boşta bir tane soket gördüm. elektrik var, hatta led lambanın elektriğini oradan aldım . bunun usb için yapılmış bir soket olma ihtimali var mı acaba ? varsa usb girişini nereden bulabilirim ? şimdiden teşekkür ederim .

srdgk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Astra J usb

Bilmediğiniz soketlerden rastgele elektrik almayın. Alacaksanız aydınlatma soketlerinden emin olarak alın.

krcby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vites topuzunn altindan bunu nasil sokup yukari aldin anlatirmisin

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erendn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arabanın orijinalinde vites altı led aydınlatma yok o iki adet takılı kabloyu kendim yaptım. lamba için + ve - uçlar yetiyor diğerleri usb iiçindir diye tahmin ettim ama yardımcı olacak yok sanırım :)

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim editionda o sokot vardı ucunda vites altı led takılıydı ama yanmıyordu, tamamen akıl yürütüyorum aux girişi tamamen ayrı biyerden geliyor, muhtemelen usb hattıda oradan bağımsız geliyordur. Ölçü aleti varsa o kabloları bi ölçün anlamanın en kolay yolu 5 volt kablo bulabilirseniz usb hattı olabilir diye deneme yapılabilir.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erendn' Alıntı:
Herkese İyi Forumlar. Arkadaşlar benim 2013 model 1.6 astra Business var. Bugün Vites Altına led lamba çekeyim derken boşta bir tane soket gördüm. elektrik var, hatta led lambanın elektriğini oradan aldım . bunun usb için yapılmış bir soket olma ihtimali var mı acaba ? varsa usb girişini nereden bulabilirim ? şimdiden teşekkür ederim .

Evet vites altı led için orada bi soket var ,bende yoktu ama modele göre değişiyor o soket sadece vites altı led için .Dediğiniz doğru aslında orada led için soket varsa USB icinde bi çıkış varmıdır acaba?

erendn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkür ederim arkadaşlar en iyisi bir ölçü aleti bulup ütenmenin de deiği gibi 5 v var mı diye kontrol etmek

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam merhaba, elektriği aldığınız sokette usb girişi yok o soket direkt elektriklerle alakalı bağlantılar var. Sizin yaptığınız bağlantıda ledler nasıl yanıyor, soketin 9 ve 10 nolu uçları vites altı led için fakat bende yanmadı bende 7 ve 14 nolu uçlardan aldım konsol aydınlatması ile aynı kısılıp açılabiliyor. Sizde kontrol edebilirmisiniz o uçları.

erendn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Biga_li' Alıntı:
Hocam merhaba, elektriği aldığınız sokette usb girişi yok o soket direkt elektriklerle alakalı bağlantılar var. Sizin yaptığınız bağlantıda ledler nasıl yanıyor, soketin 9 ve 10 nolu uçları vites altı led için fakat bende yanmadı bende 7 ve 14 nolu uçlardan aldım konsol aydınlatması ile aynı kısılıp açılabiliyor. Sizde kontrol edebilirmisiniz o uçları.

kontak açıldıktan sonra yanıyor. konsol aydınlatmasını denemedim hiç. bilgi için tekrar yazarım