Astra J Tesla Ekran

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tuğba hanım klima tuşlarının olduğu kısım komple bir modüldür, tuşların herbirini tek tek sökmek veya işlem yapmak gibi bir işleri olmamıştır. Siz tuşlarınızı kullanın bir problem varsa en azından herşey sıcağı sıcağınayken çözülsün.. Tuş modülünün resmini aşağıya atıyorum kafanızda daha net bir fikir oluşsun.

klima_tuslari4b93932cb23a9fe3.jpg
Üstad bence ışık bağlantılarını yapmamışlar gibi geliyor, bendede unutmuşlardı sonradan açtırıp tekrar kontrol etmiştim

• Beğen
Tepkiler: Tuğbaa

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Soketi takmamış olabilirler ona katılıyorum ama içini açıp oynayacakları bir durum olmaması lazım. Tuşların üstte veya altta kalmasıyla ilgili olarak yazmıştım :) Işık konusunu gözden kaçırmışım.

• Beğen

Tuğbaa

Kayıtlı Kullanıcı
05-Amasya
Siteyi ziyaret et
Tuğba hanım klima tuşlarının olduğu kısım komple bir modüldür, tuşların herbirini tek tek sökmek veya işlem yapmak gibi bir işleri olmamıştır. Siz tuşlarınızı kullanın bir problem varsa en azından herşey sıcağı sıcağınayken çözülsün.. Tuş modülünün resmini aşağıya atıyorum kafanızda daha net bir fikir oluşsun.

klima_tuslari4b93932cb23a9fe3.jpg
Çok teşekkür ederim Hasip Bey. Tuş bütünlüğünün özellikle alt kısmı içine gömüktü, hala da bir miktar gömük. İşlemi yapan arkadaşlar işlerine çok değil birazcık özen gösterselerdi böyle bir montajlama olmazdı. Maalesef ülkemizdeki en büyük sorunlardan biri olduğunu düşünüyorum, işine özen gösteren, layığı ile yapan insan sayısının bir elin parmaklarını geçmiyor oluşunun.

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Dokunulduğunda tuş takımında bütün olarak kımıldama oluyorsa yuvasına tam oturmamış olabilir. Işıkların yanmayıp klimanın çalışmaması ise soketin yerine takılmamasından kaynaklanıyor gibi. Çevrenizde eli yatkın bir arkadaşınız müdahale etse zarar verme ihtimali daha düşük.
Çünkü 10 ustadan belki 1i işini özenli yapıyor.

Bu söylemimin en büyük dayanağı klima nozullarımı kıran bir usta, kablolara şasi yaptıran başka bir usta ve diğer türevleri...

Sökümü çok kolay ve videoları bolca mevcut.

• Beğen

Tuğbaa

Kayıtlı Kullanıcı
05-Amasya
Siteyi ziyaret et
Dokunulduğunda tuş takımında bütün olarak kımıldama oluyorsa yuvasına tam oturmamış olabilir. Işıkların yanmayıp klimanın çalışmaması ise soketin yerine takılmamasından kaynaklanıyor gibi. Çevrenizde eli yatkın bir arkadaşınız müdahale etse zarar verme ihtimali daha düşük.
Çünkü 10 ustadan belki 1i işini özenli yapıyor.

Bu söylemimin en büyük dayanağı klima nozullarımı kıran bir usta, kablolara şasi yaptıran başka bir usta ve diğer türevleri...

Sökümü çok kolay ve videoları bolca mevcut.
Çok teşekkür ederim