Astra J Tesla Ekran

İbrahim33

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
İnşallah. Valla bütün dünyaya yayıldı gidişat pek iyi görünmüyor

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba;
Benim tesla 3 GB kasma donma hiç bir sorun yaşamadım aliexpresden almıştım Autojeta diye bir satıcıdan cihaz çok iyi çıktı 2 yıl oldu Türkiye var mi bilmiyorum maliyeti düşürmek için özellikten kısıyorlar maalesef...
20191117_180723.jpg

20190806_195911.jpg

Sayende o satıcıya ulaştım, benzer nitelikte bir konu açtım. Güzelde oldu 4 gb 64 gb hafıza buldum carplay vs.vs bir sürü donanımlı.
Baya kıyaslama karşılaştırma yaptım ama yine mantıklısı ve özellikle satıcıyla diyaloglarımız onlarla iyiydi onlardan aldım. Sürüm olarak daha değişik menülüler de yok değildi ama önemli olan işlev.
Teşekkür edeyim istedim.

• Beğen
Tepkiler: Benzersiz Astra J

NEBULA

Kayıtlı Kullanıcı
58-Sivas
Siteyi ziyaret et
Merhabalar;

Klima üniteniz görünmediği için dijital analog ayrımı yapamadım.
Benim merak ettiğim konu analog klima ve bu tesla ekran bağlantısı yapıldığında çalışıyor mu?
Çalışmaması durumunda ekranın alt kısmında kalan ekran içindeki klima paneli kapatılabiliyor mu?

Aracımda manuel klima var ve tesla ekran düşünüyorum. Aklımda ki tek soru işareti klima kısmı.

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar;

Klima üniteniz görünmediği için dijital analog ayrımı yapamadım.
Benim merak ettiğim konu analog klima ve bu tesla ekran bağlantısı yapıldığında çalışıyor mu?
Çalışmaması durumunda ekranın alt kısmında kalan ekran içindeki klima paneli kapatılabiliyor mu?

Aracımda manuel klima var ve tesla ekran düşünüyorum. Aklımda ki tek soru işareti klima kısmı.
Merhaba, öncelikle klima ünitesi dijital olarak, ekrana bağlantı yapıldığında çalışıyor. Foksiyon işlevi klimayı açtığında, ekranda klima işareti çıkıyor ve dereceyi gösteriyor. Bunun dışında ekrandan klimayı kontrol edemiyorsunuz. Ekrandan klima kontrol edilebilen OPEL için malesef bulunmuyor. Aşağıdaki linki incelerseniz video koydum, ben çinden getirttiğim için modelin özelliklerini kendim seçtim. CARPLAY vs 4 Gb ram 64 gb hafıza gibi özelliklerle seçerek buldum biraz pahalı oldu ama istediğim gibi aldığım için sorunsuz sıkıntısız kullanıyorum. TESLA ekranların tek sorunu telefon görüşmelerinde karşı tarafa sesiniz kısık gidiyor, onun dışında bir sorunu sıkıntısı yok.

NEBULA

Kayıtlı Kullanıcı
58-Sivas
Siteyi ziyaret et
Hızlı yanıtınız için teşekkür ederim anladığım kadarıyla sizde dijital klima var. Benim klimam manuel o zaman derece kısmında farazi bir rakam mı çıkacak

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hızlı yanıtınız için teşekkür ederim anladığım kadarıyla sizde dijital klima var. Benim klimam manuel o zaman derece kısmında farazi bir rakam mı çıkacak
Bildiğim kadarıyla, ısı sensörü bütün araçlarımızda var. Klimayı açtığınızda muhtemelen dediğiniz gibi ortam sıcaklığı yazacaktır. Ama bana sorarsnız çok takılmayın, görütünsü ve size bahsettiğim özelliklerde bulabilirseniz iyi olur. Bana göre güzel ve kullanışlı, şuana kadar memnun olmayan birini görmedim, ama bazıları tuşlardan hoşlanıyor konsolu dolu gösteriyor diyor, tabiki tercih meselesi. :cool:

• Beğen
Tepkiler: NEBULA

Benzersiz Astra J

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sayende o satıcıya ulaştım, benzer nitelikte bir konu açtım. Güzelde oldu 4 gb 64 gb hafıza buldum carplay vs.vs bir sürü donanımlı.
Baya kıyaslama karşılaştırma yaptım ama yine mantıklısı ve özellikle satıcıyla diyaloglarımız onlarla iyiydi onlardan aldım. Sürüm olarak daha değişik menülüler de yok değildi ama önemli olan işlev.
Teşekkür edeyim istedim.
Merhaba;
Rica ederim, sizin adınıza sevindim...

• Beğen

Tuğbaa

Kayıtlı Kullanıcı
05-Amasya
Siteyi ziyaret et
Sıfır arabama Tesla geri görüş kamerası tatırdım, motoru ilk çalıştırdığımda klima düğme ışıkları yanarken otomatik yazan düğmeye bastıktan sonra ışıklar söndü ve yanmadı. Klima hava üfürüyor, ama ne Tesla ekrandan ne tuşlardan klimayı kullanamıyorum. neden böyle olmuş olabilir :(

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Tuğba hanım bir ihtimalle sistem hata verip kapanmış olabilir, bir dahaki çalıştırmada normale döner. Diğer ihtimalse sigortası atmış olabilir. Bu durumda montajı yapan yere giderseniz yardımcı olacaklardır. Geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: Tuğbaa

Tuğbaa

Kayıtlı Kullanıcı
05-Amasya
Siteyi ziyaret et
Tuğba hanım bir ihtimalle sistem hata verip kapanmış olabilir, bir dahaki çalıştırmada normale döner. Diğer ihtimalse sigortası atmış olabilir. Bu durumda montajı yapan yere giderseniz yardımcı olacaklardır. Geçmiş olsun.
Teşekkür ederim :(