Astra J Rüzgar Sesi

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Rüzgar Sesi

ozgun88 link' Alıntı:
bende de nadiren de olsa aracı ilk çalıştırdığımda "göstergeden olduğunu düşündüğüm" 1-3 saniye kadar cızzzz diye bir ses gelip kesiliyor acaba malzeme kışın sıcaklık nedeniyle sertleşip araç çalışırken oluşan titreşimle bu ses mi çıkıyor? yazın da olacak mı bakacağım
o ses yazın da oluyor kışında kardeşim merak etme çözümde bilmiyoruz

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Ahmet servise gittim sesleri soyledim sali gunu araca komple izolasyon yapacaklar sagolsunlar :D

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
bende de nadiren de olsa aracı ilk çalıştırdığımda "göstergeden olduğunu düşündüğüm" 1-3 saniye kadar cızzzz diye bir ses gelip kesiliyor acaba malzeme kışın sıcaklık nedeniyle sertleşip araç çalışırken oluşan titreşimle bu ses mi çıkıyor? yazın da olacak mı bakacağım

bu ses benım aractanda  da gelıyor daha once vıdeosunu da paylasmıstım ozellıkle kısın ılk kontagı cevırdıgınızde ısıkların sonmesını beklemeden calıstrdıgınızda gelıyor ; ve buna benzer bır ses yıne sogukta klıma yönlendırme tuşlarına basınca da gelıyor; havalar ısınınca kesıldı gecen servıse gotrdum ama sıcak oldugu ıcın gelmedı maalesef, vıdeodan dınlettım herzamankı yorumu yaptılar ;normal , soguk sıcak farklılıgından falan fılan....  istersenız söküp bakalım dedıler ama gerek duymadım dedıgım gıbı sıcak havada gelmıyor

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt:

ouzhn06 link' Alıntı:
yeni abim aldı civic. Arabayı denemek icin bindim. Disarinin butun sesi arabada. :D
:D biz rüzgar sesi ve yer yer aractaki tıkırtıları duyuyoruz cok şükür:)demekki dışardaki sesleri dahi dinleten araclar varmış :)insan sesi,kuş sesi,vs.:)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

UnStabLe link' Alıntı:
Arabamın Sol sürücü kapısının direğinden bir zırıltı geliyor fakat ne olduğunu bilmemekle birlikte beni deli ediyor  31agryyy artık ön konsolun tıkırtısını falan geçtim rüzgar sesi de müzik le gidiyor bu ses kulağımın dibinde beni ayar etti sol kapı direği kemerin çıktığı yer Airbag yazan yerden geliyor gibi  032questn
her sese kulak asmamak gerekiyor bazı sesler zamanla kendiliginden kayboluyor müzigin sesini biraz daha fazla acıp keyfini cıkarın sesi bulucam sesin geldigi yere odaklanıp aractan keyif alamıyoruz:)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşımın babası full donanım fluence almış.tam tamına 65000 tl vererek.geçen gün okula geldi benim arabayı biraktık bir turlayalım dedik aman Allah ım böyle bir ses yok.arabanın her yerinden ses ve tıkırtı geliyor.döndük okula benim canavarı aldık bir de onla dolaştık çocuk resmen mest oldu gözleri doldu :).benim araba onunkinin yanında D sınıfı kaldı.ben 42500 e aldım,o 65000 e aldı  general_Dancing general_Dancing

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

sallierim link' Alıntı:
arkadaşımın babası full donanım fluence almış.tam tamına 65000 tl vererek.geçen gün okula geldi benim arabayı biraktık bir turlayalım dedik aman Allah ım böyle bir ses yok.arabanın her yerinden ses ve tıkırtı geliyor.döndük okula benim canavarı aldık bir de onla dolaştık çocuk resmen mest oldu gözleri doldu :).benim araba onunkinin yanında D sınıfı kaldı.ben 42500 e aldım,o 65000 e aldı  general_Dancing general_Dancing
aynı şekilde bende amcamın yeni aldıgı fluenceyi test etmiştim bir arac bu kadar mı yol sesi alır iceriye yüksek düzeyde rahatsız edici bir sesti o araca o kadar verilen paralara acıyorum böyle aracları kullandıkca aracıma daha da aşık oluyorum :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

sallierim link' Alıntı:
Deniz bugün serviste ustaya dinlettim, salı günü sabah bırak akşam al komple kontrol edip çıkabilecek yerlerede bakalım, komple izolasyon yapalım dediler. Sıkıntı olursa garanti bitmeden git servise.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Deniz bugün serviste ustaya dinlettim, salı günü sabah bırak akşam al komple kontrol edip çıkabilecek yerlerede bakalım, komple izolasyon yapalım dediler. Sıkıntı olursa garanti bitmeden git servise.
bende kaliper sesi vardı ben pimler değişsin dedim adamlar komple kaliperleri+pimleri değiştirdiler :D.şimdi bir ses duymuyorum.1 aylık fluence benim 1.5 yıllık astramdan çok daha fazla ses alıyor ve tıkırtı yapıyor