Astra J Rüzgar Sesi

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Rüzgar Sesi

Servise gittiğimi vıtes sorunu bolumunde soylemıstım; ruzgar sesı durumunu soyledım ustaların bır seyden haberı yok, bahsedılen kopuğün yerınden cıktıgını nasıl anlıyorsunuz? benım aracta kopuk hafıf dönmus ama bu kopuk zaten sabıt degıl ustalara gosterdım bır sey yok dıyınce sınırlendım ve ıcerıdekı sıfır aracın basına gıttık ona baktık o da hemen hemen aynıydı sadece benımkı bıraz sola donmustu sonra baska arabaya baktık o benımkınden de beterdı;
  yalnız burada sorun bu bahsedılen kopuk zaten oynak sabıt degıl sız yerınden cıkmıs derken neyı kastedıyorsunuz bunun tasvırını yapabılır mısınız? ustalar bu parcayla oynamak ıcın camurlugun acılması gerektıgını soyledı ben de ıstemedım camurluk falan sokulecek hosuma gitmedı!

bende o parcanın durumu boyle dedıgım gıbı sıfır aracada baktım pek fark yok gıbı sızde nasıl cıkmıs bu parca acaba?
[img=450x600]http://c1303.hizliresim.com/17/w/ljwuc.jpg[/img]

gulumsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sn.dreamofice bahsettıgınız kıpı o sıyah parcalar benmaracımda da mevcut ve aynı sekıldesabıt degıl oynar bı parca su ruzgar sesısne bı cozum bulamadık gıttı

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dejampe link' Alıntı:
[img=450x600]http://c1303.hizliresim.com/17/w/ljwuc.jpg[/img]

o parçaya dikkatli bakarsan1z tamamen izalasyon sağlayabilecek bir parça değil yer yer açikliklar var... açik yerlere poliüretan köpük sikmayi düşünüyorum.

poliüretan köpüğün ne kadar genleşeceğini ayarlayabilecekmisiniz ? ayarı az gelirse randıman vermez fazla gelirse iyi ihtimalle davlumbazı kötü ihtimal çamurluğu şişirme ihtimali olur bence

dejampe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oda doğru yanlar boş yana doğru şişme yapmazmı sence ? fakat bence rüzgar sesinin tek nedeni burası.. araçların fitil sistemi çok iyi.... aynı sistem arka kapılarda da var peki neden ordan ses gelmiyor. bence rüzgar sesinin tek nedeni burası kesinlikle bir şekilde orayı izole etmek lazım ama nasıl ?

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yalniz bu alanin arkasi camurluk yani kapali bu durumda ruzgar nereden girip ses yapacak? Ayrica sebebi orasi olsaydi sag tarafda bu kopuk olmadigi  halde ses yok!

dejampe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Yalniz bu alanin arkasi camurluk yani kapali bu durumda ruzgar nereden girip ses yapacak? Ayrica sebebi orasi olsaydi sag tarafda bu kopuk olmadigi  halde ses yok!

ben oradan dikkatli baktığımda ışık sızmaları görüyorum ışığın geçtiği yerden rüzgarda geçer... köpükle deneyeceğim hafta sonu sonrada test sürüşü yapıcam....