Astra J otomatik vites Dizel mi, 1.4 turbo mu ?

prolab

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, 2013-2014 model dizel veya 1.4 turbo sedan otomatik vites almak istiyorum. Dizel ile 1.4 turbo Karşılaştırması ve Astra J otomatik viteslerin vites geçişleri olarak Performansı nasıl. Tam otomatik mi yarı otomatik mi vs...
Kullanan ve teknik bilgisi olan arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var.
İlgilenenlere teşekkürler...

Vectra92

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, 2013-2014 model dizel veya 1.4 turbo sedan otomatik vites almak istiyorum. Dizel ile 1.4 turbo Karşılaştırması ve Astra J otomatik viteslerin vites geçişleri olarak Performansı nasıl. Tam otomatik mi yarı otomatik mi vs...
Kullanan ve teknik bilgisi olan arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var.
İlgilenenlere teşekkürler...

Astra H 1,6 easytronic vardı bende vites geçişleri rahatsız ediyordu
sonra sattım astra j 1,3 cdti 95 hp aldım onunda performansını beğenmedim,2 gün önce astra j sedan 1,4 t otomatik cosmo aldım ve arabaya binmek için kendi kendime bahane yaratmaya çalışıyorum.otomatik gerçekten easytronic e göre çok başarılı.dsg değil ama active select başarılı gibi duruyor.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizel otomatik Astra'da yok. Insignia'da geçen hafta Türkiye'de duyuruldu. Ön sipariş alıyorlar.

Eğer ki otomatik vites olmazsa olmazısnızsa dizel Astra için yıl sonunu beklemeniz gerekecek.

1.4T için konuşursak, Active Select tam otomatik bir şanzıman. Problemsiz, konforlu. Vites geçişleri pek sarsmaz. Ancak ben performansını hiç beğenmiyorum. Tüketimi de artırıyor dolayısıyla.

Hüseyin 20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ağustosta 1.4 otomatik astra enjoy 60bine aldım. Araç çok güzel motor 140lik gücü hissettiriyor. Arada manuel kullanıyorum. Çok güzel rahat. Tek küsür 0.37 krs yapması. ...ben tüp taktirmayi dusunuyom.