Astra J - Navimaster (Kendi İncelemem)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J - Navimaster (Kendi İncelemem)

bulent_tnt link' Alıntı:
Kanka iyi arastir derim
Sif internete aldanma
Alcam dersen sana guzel fiyatta alirim gercek servisten.

Abi biliyorsun 1-2 aydır bu Navimaster konusunu baya inceliyorum.  :)

Artık dayanamadım adamların genel merkezine gidip Astra J üzerinde cihazı inceledim.   general__p

Cyclone ve Necvox alma fikri kafamda tamamen bitti diyebilirim.

Muhtemelen çok yakın bir zamanda bu Navimaster'ı taktıracağım. Yapmam gereken tek şey kaldı, o da bayiler ile görüşüp fiyat almak.

Ayrıca cihazda internet özelliği olacak ama ben bir kere bile kullanmayacağım.  :)
ևünkü cihazı almaktaki öncelikli sebebim internet özelliği değil ve arabadan internete girebilmek yada böyle bir imkanımın olması bana çokta önemli bir özellikmiş gibi gelmiyor.  :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamam o zaman
Sen fiyat al bana bildir bakalim daha altina indirebilecekmiyiz
Opel gercekte baska kaynaklarimda var.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Tamam o zaman
Sen fiyat al bana bildir bakalim daha altina indirebilecekmiyiz
Opel gercekte baska kaynaklarimda var.

Tamam abi ben Gerçekten yakın zamanda fiyat alacağım.

Sonrada senle daha detaylı pazarlığa gideriz.  :)

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş

bülent abi varmı problem?

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla mert bey incelemelerinizde benim necvoxum dan farklı olarak 3g modem bağlantısı ve 2 aux girişi var diğer özellikler bende var.geri görüş kamerasını ben seyir halindeyken kullanabiliyorum ayrıca kendi yöntemimle ekranı da karartabiliyorum sadece info tuşuna basmak yeterli oluyor  011zaa... fiyat konusu necvoxla ilgi farkını ortaya çıkaracak bence çünkü ses olarak radyo frekansı olarak ben gayet memnunum, tabi herkesin düşüncesi farkılıdır. (necvoxumu bu kadar ezmeyin :) ) 2 aux girişinin görüntüsü de bana göre hoş durmamış ama internet ayrı bir çağ atlatmış diyecek bişey yok...

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batigol1907 link' Alıntı:
valla mert bey incelemelerinizde benim necvoxum dan farklı olarak 3g modem bağlantısı ve 2 aux girişi var diğer özellikler bende var.geri görüş kamerasını ben seyir halindeyken kullanabiliyorum ayrıca kendi yöntemimle ekranı da karartabiliyorum sadece info tuşuna basmak yeterli oluyor  011zaa... fiyat konusu necvoxla ilgi farkını ortaya çıkaracak bence çünkü ses olarak radyo frekansı olarak ben gayet memnunum, tabi herkesin düşüncesi farkılıdır. (necvoxumu bu kadar ezmeyin :) ) 2 aux girişinin görüntüsü de bana göre hoş durmamış ama internet ayrı bir çağ atlatmış diyecek bişey yok...

Kesinlikle bu inceleme ve kullandığım ifadeler yanlış anlaşılmasın.  :(

Benim Necvox yada cyclone'u ezmek yada kötülemek gibi bir düşüncem yok.

Hatta ve hatta bu navimaster'ı keşfetmeden önce bende sıkı bir necvox taraftarıydım.  :)

ve ciddi ciddi aracıma Necvox taktırmayı düşünüyordum. Astra J sahibi bir arkadaşım Necvox'u kullanınca ve şarkı dinlerken yada bazı diğer özelliklerinden memnun olmadığını belirtince bende farklı bir arayış içine girdim. Sonrada bu Navimaster'ı keşfettim.  :)

Necvox'dan farklı olarak hoşuma giden bir kaç özelliği var, bunların başında da usb'den mp3 dinlerken orijinal konsolumuzdaki büyük yuvarlak tuş ile şarkı seçimi yapabilmek geliyor.

Necvox'un tek eksi verdiğim yönü bu yuvarlak tuş şarkı seçimi yerine ileri geri şarkıyı sarma işlemi yapıyor.  :(

Ayrıca araç menülerinin aynı şekilde kalması, tüm tuşları eskisi gibi kullanabilmek ve eski alışkanlıkları da değiştirmemek navimaster'ı benim için bir adım öne çıkarıyor.  :)

Bunların dışında benim için internet bağlantısı çok da önemli olmayacak ve muhtemelen çok ama çok nadir kullandığım bir özellik olacak.

Birde tam olarak fiyatını öğrenebilirsem o zaman gerçek bir kıyaslama yapabiliriz. Bir arkadaşımız 1500 TL fiyat almış, fiyat konusunda benim bildiğimde sadece bundan ibaret.

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet fiyat konusunu ben de çok merak ettim kötü niyetiniz olmadığını zaten biliyorum merak etmeyin ezmeyin derken yanına smiley koydum zaten maksat muhabbet olsun :) sevgiler saygılar :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batigol1907 link' Alıntı:
evet fiyat konusunu ben de çok merak ettim kötü niyetiniz olmadığını zaten biliyorum merak etmeyin ezmeyin derken yanına smiley koydum zaten maksat muhabbet olsun :) sevgiler saygılar :)

Yakın zamanda fiyat hakkında 2-3 bayiden detay almış ve bu başlık altında paylaşmış olurum.  :)

Fiyat aldıktan sonra tüm cihazların eksilerini, artılarını ve fiyat-performans incelemelerini yine bu başlıkta masaya yatırırız.  :)

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir navimaster yanlısı olarak

önce fiyattan dolayı tercih edilebilir
kolay bir arayüzü var

ancak sanki cyclone yada necvox opel ile daha fazla entegre yani en basit izlenim opel in logosu daha şık gibi.

handikap ise şu olacaktır navimaster aldıktan sonra acb necvox yada cyclone mu taktırsaydım demek.