Astra J Fiyat Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uysalm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Fiyat Listesi

1,4 140 hp manuel stil paket 18 hazıranda 47,600 TL aldım.

CotYorA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

29 Haziranda ödeme yaptım 7 Temmuzda aracı aldım

1.4 Cosmo 140 HP Manuel 49.000 TL

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün Opel Aydın bayiine gittim. 1.4 sport 140hp için 53.000  1.3 95hp dizel için 55.000 fiyat çektiler.

Resmi sitede kampanyalı anahtar teslim 49.650 küsur görünen 1.4 için ve 52.842 1.3 için fazla değil mi?

Ayrıca pazarlık etmeye kalktıgımda da bu fiyatların ( 53-55) son fiyat oldugunu çünkü bi hafta içinde %4-5 oranında zam gelecegini söylediler.

Ben de kolay gelsin diyip en azından Aralık ayında olabilecek indirimli fiyatları bekleyecegimi söyleyip çıkıyordum ki aynı bayide Yeni Cruze Hb gördüm. Tam dolusu 39.000 Liste fiyatı o da. İnceledim fena diildi. 1.6 ve 124hp araç.

Bakalım hayırlısı. Opel daha gecen yaz 42.000'e bıraktıgı aracı (1.4 sport) aradan 12 ay gecmeden 55.000'lere çekerse mecburen başka araçlara yönelecegiz görünuyor. Herkes bütcesıne gore hareket etmeli sonucta.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

BİLDS link' Alıntı:
Bugün Opel Aydın bayiine gittim. 1.4 sport 140hp için 53.000  1.3 95hp dizel için 55.000 fiyat çektiler.

Resmi sitede kampanyalı anahtar teslim 49.650 küsur görünen 1.4 için ve 52.842 1.3 için fazla değil mi?

Ayrıca pazarlık etmeye kalktıgımda da bu fiyatların ( 53-55) son fiyat oldugunu çünkü bi hafta içinde %4-5 oranında zam gelecegini söylediler.

Ben de kolay gelsin diyip en azından Aralık ayında olabilecek indirimli fiyatları bekleyecegimi söyleyip çıkıyordum ki aynı bayide Yeni Cruze Hb gördüm. Tam dolusu 39.000 Liste fiyatı o da. İnceledim fena diildi. 1.6 ve 124hp araç.

Bakalım hayırlısı. Opel daha gecen yaz 42.000'e bıraktıgı aracı (1.4 sport) aradan 12 ay gecmeden 55.000'lere çekerse mecburen başka araçlara yönelecegiz görünuyor. Herkes bütcesıne gore hareket etmeli sonucta.

kurun 1,80'e dayanma ihtimali çok kuvvetli, cari açık problemi yüksek kur döneminde biraz da olsa hafiflemezse, yabancı otomobillerin ֖TV'si artabilir. en son zammı yanılmıyorsam kurlar 1.66 seviyesinde iken yapmışlardı. 1.74-1,76 yı baz alırsak 3^lük bir zam en azından kur farkından dolayı kaçınılmaz....

tay22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

08.08.2011 itibariyle 44.5 olan başlangıc fiyati gene zamn yedi 45.2 oldu ve bunlar daha 2011 yılı fiyatlari 2012 ninde %5 lik bir zam yicegini dusunursek "2012 1.4 cosmo otomatik" yaklasık 57-58 lere çıkacak gibi aglasam yeridir halime :(

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fiyatlar uçmuş yine.opel bu fiyat politikasıyla malasef söylüyorum satış hedefini tutturamaz.eylülde sipariş veririm diyordum aralık ayına kaldı artık herhalde bu kadar zamlı arabada alınmaz sene sonu indirimlerine kaldık sanırım.
1.3 lük dizelin fiyatı 57.776 lira bilmiyorum artık birşeyde söyleme gerek kalmamış sanırım.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

walla arkadaşlar bu kadar zamla araba alınmaz diyorsunuz ama,
ben bu arabayı 7.5 ay önce aldığımda 1 gram altın 62 lira idi...
bugün ise bir gram altın 97 lira oldu...!!!

yani durum gerçekten kötü görünüyor...
araba fiyatlarının geçen seneyle bu sene arasında 2 ye katlamaması bile, tc için mükemmel...
altın fiyatları o kadar ilerledi ki, diğer ülkelerde ki bataklardan ve krizlerden dolayı,
tc'de de herşeyin fiyatının x2 olmasından korkmaya başladım walla
...!!!

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

o zaman mayıs haziran aylarında alanlar en şanslı denirmi ? :)

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
walla arkadaşlar bu kadar zamla araba alınmaz diyorsunuz ama,
ben bu arabayı 7.5 ay önce aldığımda 1 gram altın 62 lira idi...
bugün ise bir gram altın 97 lira oldu...!!!

yani durum gerçekten kötü görünüyor...
araba fiyatlarının geçen seneyle bu sene arasında 2 ye katlamaması bile, tc için mükemmel...
altın fiyatları o kadar ilerledi ki, diğer ülkelerde ki bataklardan ve krizlerden dolayı,
tc'de de herşeyin fiyatının x2 olmasından korkmaya başladım walla
...!!!

Hiç sormayın benimde araba parası altın hesabındaydı, bozup araba aldım. Eğer bozmasam şuan 12.500 Kardaydım :)
Heralde ozaman insigniateam da olurdum :D

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

arkadaşlar opelin satış politikasını eleştiriyorsunuz ama gelen zamlar kur farkından dolayı kaynaklanıyor ve inanın kurdaki degişim tam olarak yansıtılmıyor.... butun otomobil firmaları fiyat artırmak zorunda, bu da bir dilemma yaratıyor; satış rakamları azalacaktır muhakkak... bir de otomotiv sektoru krizin içine girebilir, işte o zaman yandık derim.... araçların ötv'leri yine indirilir sektöre destek için(durgunluk ihtimaline karşı  otomotiv sektörü subvanse edilir) servis hizmetleri inanılmaz pahalılaşır, araçlarımızın ikinci elde degeri duser... çünkü enflasyonist fiyat artışları degil bizimkiler, tamamen kurdan kaynaklanıyor.. hatta %15 ile %20 arasında zamları yansıtmıyorlar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...