Astra J detaylı inceleme videosu

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J detaylı inceleme videosu - by cemomekan & MeRt

MeRt link' Alıntı:
ևekim benim, açıklama Cem'in işi abi.

Cem'in arabada farklı işlevleri var galiba  :D

Ben karışmam o açıklasın  :D

Açıklasın walla merak ediyorum..Tour , Sport falan dedi ama ne işe yaradığını söylemedi  011zaa  011zaa

erhan_29291

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

EMEĞİNİZ için teşekkürler arkadaşlar. bugünlerde astra j 1.4 t almayı düşünürken ve merak ederken böyle bir videoyu bulmak güzel oldu. "Aslan besleyen ne yediğine bakmaz....." süper bir laf. selamlar.

1

1423

Bilgi Girilmemiş

iyi eğlenmişsiniz. Allah neşenizi bozmasın..

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erhan_2929 link' Alıntı:
EMEğİNİZ için teşekkürler arkadaşlar. bugünlerde astra j 1.4 t almayı düşünürken ve merak ederken böyle bir videoyu bulmak güzel oldu. "Aslan besleyen ne yediğine bakmaz....." süper bir laf. selamlar.

Rica ederim.  :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1423 link' Alıntı:
iyi eğlenmişsiniz. Allah neşenizi bozmasın..

Amin.  :)

baroncan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J detaylı inceleme videosu

Çok yararlı, güzel ve eğlenceli videolar olmuş, emeğinize sağlık...Kısa ve uzun huzmeli farların açılması, far ayarlama kısmındaki AUTO modunun işlevi , OGS cihazının tepede bulunan iki bölmeli kısmın sağında bulunan "asıl yeri" -ki bu forumda ayrıca bir başlıkta sunulmuştu- dışında her şeye değinilmiş ama belirttiğiniz üzere bence de sabah 5'te ancak bu kadar olur. ;D

Bu arada bir sorum olacak, aracı çalıştırmadan evvel ekranda yanan uyarı ışıklarının sönmesini beklemek yararımıza mıdır yoksa sadece bir tercih meselesi midir? Zira babamdan alıştığım için ekrandaki uyarı ışıklarının tamamının sönmesini bekliyorum.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

baroncan link' Alıntı:
Çok yararlı, güzel ve eğlenceli videolar olmuş, emeğinize sağlık...Kısa ve uzun huzmeli farların açılması, far ayarlama kısmındaki AUTO modunun işlevi , OGS cihazının tepede bulunan iki bölmeli kısmın sağında bulunan "asıl yeri" -ki bu forumda ayrıca bir başlıkta sunulmuştu- dışında her şeye değinilmiş ama belirttiğiniz üzere bence de sabah 5'te ancak bu kadar olur. ;D

Bu arada bir sorum olacak, aracı çalıştırmadan evvel ekranda yanan uyarı ışıklarının sönmesini beklemek yararımıza mıdır yoksa sadece bir tercih meselesi midir? Zira babamdan alıştığım için ekrandaki uyarı ışıklarının tamamının sönmesini bekliyorum.

Arıza ve kontrol ışıklarının sönmesini bekleyip öyle çalıştırmak tavsiye edilen kullanım şeklidir.

Kontak 2. konumdayken aracınızın motorunun çalışmasına engel bir durum var mı yok mu o test edilir.

Eğer motorun çalıştırılması için sakıncalı bir durum söz konusu ise ilgili uyarı ışığı sabit kalır.

Bu yüzden sorun yaşamamak adına, aracınızın motorunu çalıştırmadan önce uyarı ışıklarının sönmesini mutlaka bekleyin.

baroncan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yanıtınız için teşekkür ederim sayın MeRt.

ErnesTo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Muhteşem bi video ya süpersiniz tam benim seviyeme göre anlatım  :) 14alkiss