Astra j bixenon uygulaması Ankara

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: Astra j bixenon uygulamasi.

B֜LENT link' Alıntı:
Adamin dibi dibii.  005hihih
okkk okkk okkk

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Üstad Mustafa öyle diyim artık :D taaa ankara abi yaaa ustayı buraya getirtsek :D şaka bi yana ben ciddi ciddi bu işi düşünüyorum. Nasıl yapıcaz ?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

mustimx link' Alıntı:
֜stad Mustafa öyle diyim artık :D taaa ankara abi yaaa ustayı buraya getirtsek :D şaka bi yana ben ciddi ciddi bu işi düşünüyorum. Nasıl yapıcaz ?
Arkadaşlar güzel sözleriniz için teşekkürler. Farlar açılınca farklı led kombinasyonları deneyeceğiz. Audi tarzı  alt kısma led düşünüyoruz. Sizde şöyle olsun şeklinde görüş belirtirseniz istediğimiz şekilde abartıya kaçmadan güzel bir far ortaya çıkarabiliriz.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Arkadaşlar güzel sözleriniz için teşekkürler. Farlar açılınca farklı led kombinasyonları deneyeceğiz. Audi tarzı  alt kısma led düşünüyoruz. Sizde şöyle olsun şeklinde görüş belirtirseniz istediğimiz şekilde abartıya kaçmadan güzel bir far ortaya çıkarabiliriz.

Audi veya Seat'lardaki farkar örnek teşkil edebilir Mustafam.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

mucahitduran link' Alıntı:
Aslında aklımdaki buydu ama çok mu çakma durur diye korkuyorum... Ve altındaki plastik şart :)
Mücahit o ledi yapınca orijinal gündüzle birlikte çok abartılı oluyor. Sanki hiç dokunmayıp sport ledlerini takıp işi bitirsek daha iyi. Plastiğin nikelajla kaplanması maliyetli olabilir. Bir soracağız bakalım. Aliminyum folyo kaplama da var ısıdan etkilenmez bozulmaz. Malzeme yüzeyi elverişli olursu o da düşünülebilir.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt:

NumberZOne link' Alıntı:
LED gündüz farı ve merceğin alt kısmındaki krom çıtaya Audi' deki gibi uzun ve kıvrımlı şerit çok yakışır.

Paint' te çizmeye çalıştım, iç kısımdaki pek kendini göstermez gibi bence iptal edilebilir.

[img=800x458]http://img.tapatalk.com/d/14/06/18/upeza3a4[/img]
Aynen hocam o kısma audi tarzı tüp led takılırsa hoş olur.
Kullanılacak ürün esnek led şu şekilde
http://www.aliexpress.com/item/2x-30cm-Audi-Tube-Style-White-Amber-Switchback-Headlight-LED-Strip-Drl-Run-Light-PY-PY/1913753379.html
Switchback-LED-Strip.gif

daylight_scheinwerfer_audi_a4_fk_fkfsai13003_03.jpg

Switchback-LED-Headlight-Strip-03.jpg

Acura farına uygulama
Mh1zk4K.png