Astra J Bi-xenon Angel Mercek'li Far Çalışması

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Bi-xenon Engel Mercek'li Far Çalışması

emeğe saygı duymak lazım; sonuçta çaba harcanmış.

mercekler kesinlikle güzel olmuş. ancak mercek önündeki angel lar simertik olmamış. sağ fardaki angel merceği tam ortalamamış.
gündüz farı  orjinal olarak varken alt tarafa bir tane daha eklemek bana göre greksiz olmuş. uzun yol kamyon şöförleri de araçlarında buldukları her yere led döşüyorlar.
üst taraftaki gündüz ledlerine de sinyal eklemek güzel bir fikir ama sinyallerin rengi belki de göz alışkanlığı olmadığı için bana itici geldi.

Birde Allah göstermesin ama bir hasar durumunda farlardan bir tanesi kırılırsa aynısını zaten tekrar bulmak mümkün değil; sıfırdan yaptırmak için de fazladan 10 gün beklemek gerekecek.

dediğim ginbi üst gündğz farına sinyal eklemek ve merceklerin yerleştirilmesi işi gerçekten başarılı ama gerisi bana göre olmamış.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok güzel bir çalışma olmuş. Sinyal olayı harika. Ama ben BMW hariç angel farları biraz apaçi buluyorum. Burada şahin doğancılar da yapıyorlar çünkü. Ama siz beğendiyseniz önemli olan bu...

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
emeğe saygı duymak lazım; sonuçta çaba harcanmış.

mercekler kesinlikle güzel olmuş. ancak mercek önündeki angel lar simertik olmamış. sağ fardaki angel merceği tam ortalamamış.
gündüz farı  orjinal olarak varken alt tarafa bir tane daha eklemek bana göre greksiz olmuş. uzun yol kamyon şöförleri de araçlarında buldukları her yere led döşüyorlar.
üst taraftaki gündüz ledlerine de sinyal eklemek güzel bir fikir ama sinyallerin rengi belki de göz alışkanlığı olmadığı için bana itici geldi.

Birde Allah göstermesin ama bir hasar durumunda farlardan bir tanesi kırılırsa aynısını zaten tekrar bulmak mümkün değil; sıfırdan yaptırmak için de fazladan 10 gün beklemek gerekecek.

dediğim ginbi üst gündğz farına sinyal eklemek ve merceklerin yerleştirilmesi işi gerçekten başarılı ama gerisi bana göre olmamış.

çok bilmiş sana göre senin yaptığın saçma şeylerin dışında hiç bir şey güzel değil   dancee cooll

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
ևok güzel bir çalışma olmuş. Sinyal olayı harika. Ama ben BMW hariç angel farları biraz apaçi buluyorum. Burada şahin doğancılar da yapıyorlar çünkü. Ama siz beğendiyseniz önemli olan bu...
Her kesin zevki farklı teşekkürler   okkk

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende olsam o kadar para verdikten sonra laf söyletmezdim

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
bende olsam o kadar para verdikten sonra laf söyletmezdim
011zaa

om3r34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu aralar bende aynı sizin yaptırdıgınız şekilde gündüz farlarına sinyal olayını baya kafaya takmıştım ve gercektende dusundugum gibi bişey oluyomus ve gayette güzel oldugunu görmüş oldum sayenizde  :) ayrıca angel da bence gayet şık duruyo iyi günlerde kullanın.

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

om3r34 link' Alıntı:
bu aralar bende aynı sizin yaptırdıgınız şekilde gündüz farlarına sinyal olayını baya kafaya takmıştım ve gercektende dusundugum gibi bişey oluyomus ve gayette güzel oldugunu görmüş oldum sayenizde  :) ayrıca angel da bence gayet şık duruyo iyi günlerde kullanın.
teşekkür ederim tavsiye ederim araca ayrı bir hava katıyor.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konuyu yeni gördüm, güzel günlerde kullanın, özellikle gündüz farına sinyal süper bir özellik  greatt

Affınıza sığınarak bana uymayan tek nokta bu kadar şık gündüz farları varken angel eklemek.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

OGOKTAS link' Alıntı:
Konuyu yeni gördüm, güzel günlerde kullanın, özellikle gündüz farına sinyal süper bir özellik  greatt

Affınıza sığınarak bana uymayan tek nokta bu kadar şık gündüz farları varken angel eklemek.
Gerçekten süper uygulama. Geçtiğimiz günlerde yeni üye olan bir arkadaşımızın aracında da gördüm o da angelli :D