Astra j bixenon uygulaması Ankara

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Astra j bixenon uygulamasi.

B֜LENT link' Alıntı:
şöyle şimşek çakar halinin videosunu isteriz 
Valla çatır çatır şimşek gibi çakıyor. Trafikte insanın sürekli sellektör yapası geliyor :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ouzhn06 link' Alıntı:
Dükkan nerede abi?

Günsazak Caddesi, Altınpark'ta... Dükkan adını özel mesajla atıyorum, reklama girmesin :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

mucahitduran link' Alıntı:
Günsazak Caddesi, Altınpark'ta... Dükkan adını özel mesajla atıyorum, reklama girmesin :)
Atapark Atapark  :D

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

mucahitduran link' Alıntı:
Akşam geliyormusun  :)

cinaski12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bu işi yapmıştım, ds2 gen4 balast kullanıyorum, aydınlatmasından gayet memnunum,

Arkadaşın dediği gibi çok zahmetli bir iş, yani yapacak usta emeğinin karşılığını kesinlikle hakketmekte.

Benim selektörler şimşek gibi çakmıyor bunun için gen5 balast ve ds1 ampul gerekiyor, yapacak arkadaşlar gen5 ve ds1 taktırsınlar, zaten ds1 ampulde ateşleme soketi yok ve daha güvenli, aslında gen5 geçmeyi düşünebilirim

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

cinaski12 link' Alıntı:
Ben bu işi yapmıştım, ds2 gen4 balast kullanıyorum, aydınlatmasından gayet memnunum,

Arkadaşın dediği gibi çok zahmetli bir iş, yani yapacak usta emeğinin karşılığını kesinlikle hakketmekte.

Benim selektörler şimşek gibi çakmıyor bunun için gen5 balast ve ds1 ampul gerekiyor, yapacak arkadaşlar gen5 ve ds1 taktırsınlar, zaten ds1 ampulde ateşleme soketi yok ve daha güvenli, aslında gen5 geçmeyi düşünebilirim
Evet hocam d1s ampuller çok daha güvenli ve hızlı ama pahalılar. Ampulun tanesi 100 TL ama bozulma ihtimali düşük. d1s ampul üzerinde gerilim yükseltici olduğu için balastla arasındaki kabloda yüksek gerilim olmaz 85v ile çalışır. d2s kablosunda sıradan xenonlar gibi 23.000 V gerilim bulunur.

Bu işe girişecek arkadaşlar kesinlikle gen5 balast kullanmalı bence. İlk çalışma anında maksimum ışık verecek şekilde ampulu destekler. Kullanılan mercekte çok önemli. Çİn işi farlarda sağlıklı ışık vermeyen, kısa sürede kararma yapan mercekler kullanılıyor. Montajda kesinlikle oem dediğimiz araç üzerinden çıkan mercekler kullanılmalı.

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mustafa bey farı kesmeden hallediyor demişsiniz demekki birine yapmış bu şekilde ustanız acaba su alma buhar yapma olayı olabilirmi bu far açmadan sonra birde orjinal sport cosmo da olan gündüz farlarından bahsetmişsiniz o nasıl oluyor fardan ayrı satılan bişey değil diye biliyorum montaj olayıda düzgün oturmuyor diyen olmuştu diye hatırlıyorum led olayında