Astra J bi-xenon far montajı

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi
M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J bi-xenon far montajı

Kasım Çınar link' Alıntı:
mustafa sabibinden comda baya makyajlı sport jantı ilanı var,deri direksiyonu nerede yaptıracaksın bilmiyorum ama ben sana döşemecioğlunu tavsiye ediyorum,sis farı içinde ikinci bir çift bulursan ben talibim,birde k&n kutu içi performans filtre ekle bu listeye

Abi deri direksiyon yaptırmayacağım sıfır ayarında çıkma direksiyon peşindeyim İstanbul'da tanıdıklar var 300 liraya çözeceğim. Çıkma sisler için de beklemedeyim.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustafa sabibinden comda baya makyajlı sport jantı ilanı var,deri direksiyonu nerede yaptıracaksın bilmiyorum ama ben sana döşemecioğlunu tavsiye ediyorum,sis farı içinde ikinci bir çift bulursan ben talibim,birde k&n kutu içi performans filtre ekle bu listeye

Kasım Döşemecioğluna beraber gideceğiz sakın unutma :)

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eline,cebine sağlık.
Aydınlatma olarak artık daha iyi.

Bu far modeli için daha detaylı çalışma imkanlar dahilinde iyi olur.Modifiyeye çok açık bir far.

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oktay toker link' Alıntı:
Eline,cebine sağlık.

Bu far modeli için daha detaylı çalışma imkanlar dahilinde iyi olur.Modifiyeye çok açık bir far.
İşte aydınlatma konusunun kralı geldi,sizi bu forumda gördügüme cok sevindim oktay abi (haberim yoktu üye oldugunuzdan)

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

oktay toker link' Alıntı:
Eline,cebine sağlık.

oktay abi pm attım bir bakarsan sevinirim. Yaptigin islerin yakindan takipcisiyim. Tekrar hosgeldin.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Kasım Döşemecioğluna beraber gideceğiz sakın unutma :)
.

Tamam yavuz,allah nasip ederse birlikte gideceyiz

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Abi deri direksiyon yaptırmayacağım sıfır ayarında çıkma direksiyon peşindeyim İstanbul'da tanıdıklar var 300 liraya çözeceğim. Çıkma sisler için de beklemedeyim.

Mustafa direksiyonu makyajli sport direksiyonu ile degistirmek benimde hep aklimda olan birsey ama cikma direksiyon fiyatlari cok yuksek,sanirim ben deri kaplama ile yetineceyim,senin elin kolun uzun anladigim kadaraliyla bir takim siste benim icin ayarlarsan sevinirim.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mustafa direksiyonu makyajli sport direksiyonu ile degistirmek benimde hep aklimda olan birsey ama cikma direksiyon fiyatlari cok yuksek,sanirim ben deri kaplama ile yetineceyim,senin elin kolun uzun anladigim kadaraliyla bir takim siste benim icin ayarlarsan sevinirim.

Benim de yaz aylarında 2 planım var: Döşemecioğlunda direksiyonu deri kaplatacam, bir de jant :)
Konuyu dağıtmak istemiyorum ama ufak bir sorum olacak deri kaplama ile ilgili. bu deri kaplama yapılırken direksiyon yerinden çıkartılıyor değil mi? Airbag vs sorun olmasın sonra?

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Benim de yaz aylarında 2 planım var: Döşemecioğlunda direksiyonu deri kaplatacam, bir de jant :)
Konuyu dağıtmak istemiyorum ama ufak bir sorum olacak deri kaplama ile ilgili. bu deri kaplama yapılırken direksiyon yerinden çıkartılıyor değil mi? Airbag vs sorun olmasın sonra?
evet montaj sırasında aıarbag sokuluyor