Astra J bi-xenon far montajı

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi
M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J bi-xenon far montajı

ttt35 link' Alıntı:
Güzel uygulama olmuş tüm zahmete deymiş bence .Gündüz farlarını led yapın bence.
Gündüz farlarına birçok model led denedik açmışken led yapacaktık ama ne koyduysak olmadı zira ben çizgi şeklinde istedim ama geniş far bölümü yüzünden olmadı. Gündüz farını turuncu kullanacağım zira beyaz araca beyaz led sevmiyorum ilk olarak beyaz led takmıştım ama geri turuncuya döndüm.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mustafa, dostum çok güzel olmuş gerçekten çok şık görünüyor. Hayırlı olsun. Fırsat bulursan bir video da bekliyoruz senden :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş, iyi günlerde kullanın.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence gereksiz yorucu bir iş olmuş. araçlarında bixenon isteyen arkadaşlar muhakkak orijinaline ekletsinler

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel uygulama olmuş, keşke daha basit bir yolu olsa.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Mustafa büyük emek vermişsiniz, ellerinize sağlık. Sonuçta seni tatmin etmiş ki bundan önemlisi yok. Ayrıca belli ki daha da kimse bunu kolay kolay kalkışıp yaptırmaz. (:)

Lakin arabanın önden görünüşü gerçekten sınıf atlamış, güle güle kullan.

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emeğinize sağlık çok güzel olmuş uğraştığınıza değmiş.ben birşey soracağım edıtıon makyajlı kasa aracıma çıkma cosmo farı alsam sellektör yaptığında yüksek ışık(Çakar gibi) olurmu birde ben bu cosmo farını taktığım da far yükseklik ayarım çalışır mı.bi xenon olarak kullanmam mümkün mü?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Turan bozkurt link' Alıntı:
Emeğinize sağlık çok güzel olmuş uğraştığınıza değmiş.ben birşey soracağım edıtıon makyajlı kasa aracıma çıkma cosmo farı alsam sellektör yaptığında yüksek ışık(Çakar gibi) olurmu birde ben bu cosmo farını taktığım da far yükseklik ayarım çalışır mı.bi xenon olarak kullanmam mümkün mü?

Cosmo farının perde sistemi nedeniyle bi-xenon olarak kullanılamıyor.

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güzel olmuş güle güle kullanın, mercek çerçevesi ve uzun far tasını siyah boyasaydınız dahada güzel olabilirdi, böylede güzel olmuş, iyi günlerde kullanın..

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya Mustafa gibi iyi bir usta bulup yaptıracağız ki zor bi yapan usta bidaha yapmıyor ya da aşağıdaki ürünlerle yöneleceğiz
http://www.aliexpress.com/item/Excelle-XT-Opel-Astra-LED-Strip-U-Style-Angel-Eye-Head-Lamp-2010-2013-year-LDV2/1532908819.html

http://www.aliexpress.com/item/Excelle-XT-Opel-Astra-LED-Angel-Eye-Head-Lamp-2010-2013-year-LDV1/1532930512.html

jetta için audi stil farlar çıkmış yakında bizim araçlar içinde yaparlar
http://www.aliexpress.com/item/A6-Style-New-JETTA-MK6-LED-Head-Lamp-2011-2013-year-JY-Sagitar/1540808503.html