Astra J araçlarda donanım değişikliği

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J araçlarda donanım değişikliği

Şöyle bir ekleme yapayım

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Opel Monza konsepti büyük yankı uyandırdı ve GM yöneticileri Monza konseptinin yeni nesil Astra ve Insignia için bir temel oluşturacağını söyledi.
Yani 2015 sonunda çıkması beklenen yeni Astra’da Monza konseptinden birçok iz görebiliriz.

Monza konsepti sadece süper tasarıma sahip bir spor araba içermiyor.
Örneğin kokpitteki tamamen konsol üzerine projeksiyon sistemi ile çalışan bir sistem var.
Farklı modları olan bu sistem, örneğin istediğinizde tüm göstergeleri kapatarak sadece yola odaklanmanızı sağlıyor.
Ya da bir başka modda internet, video vs içeren gelişmiş bir eğlence sistemine dönüşüyor.
Hatta araç kendisi internette sizin adınıza örneğin yol güzergahını diğer kullanıcılar ile paylaşıyor.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
Ynt:

sksk link' Alıntı:
Hocam biraz abartmiyor musunuz. Supra falan. Alti ustu c segmenti, yuksek satış hacmi amaçlayan bir arabadir astra.
J kasa gider yenisi gelir çok satmanın başka yolu yoktur. Acı gerçek.

- bence basarisiz firmalar dogru duzgun guzel ve ihtiyaclari karsilayacak, bi kasa yapamadiklari icin 5 yilda bi kasa degistiren firmalar..

- ben belki biraz abartiyorumdur ama j kasa, bugune kadar hayatimda gordugum en iyi C segmenti kasaya sahip. ondaki guzellik hic bi firmada yok, hicbir kasada yok, napim :))
seviyorum iste :)))

wwanted

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak kesinlik haklısın :)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şu anki kasa değişirse astra için facia bile olabilir bildiğiniz gibi şu anki kasanın sedanı ile h kasayı kıyaslayın en basiti:) Tekrar hata yapabilirler kasa konusunda bakalım 2015de görücez napıcaklarını ama bundan daha iyi bir albenisi olan kasa yapmaları çok zor gibi duruyor kaldı ki yeni kasa örneğin ceed astradan alma şeyleri var stoplar vs.Motor 1.6 bakalım gelir mi koyarlar mı yoksa 1.3 ile kasa mı hafifletirler daha 2 yıl var bekleyip görücez :)

MagisterMusicae

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence tasarım konusunda artık Opel aklını başına aldı, bir sonraki kasası bundan daha güzel ve iyi olacaktır.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

onderak link' Alıntı:
- ben belki biraz abartiyorumdur ama j kasa, bugune kadar hayatimda gordugum en iyi C segmenti kasaya sahip. ondaki guzellik hic bi firmada yok, hicbir kasada yok, napim :))
seviyorum iste :)))

Valla arabayla avm otoparklarında dolanırken bir vitrin vs gördüm mü mutlaka AFL ledlerin altından bakan keskin gözlerine ve büyük jantlarına bakarım, bu yüzden bir mağazaya girebilirim heran  005hihih

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Tolga KARACA link' Alıntı:
Valla arabayla avm otoparklarında dolanırken bir vitrin vs gördüm mü mutlaka AFL ledlerin altından bakan keskin gözlerine ve büyük jantlarına bakarım, bu yüzden bir mağazaya girebilirim heran  005hihih
anasını satayım olmadıkı afl miz walll