Astra J araçlarda donanım değişikliği

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J araçlarda donanım değişikliği

Cosmo link' Alıntı:
bence kaldırımdan inerken yada kapalı otoparklara inerken tamponun önü sürtsün diye yapılmış...
o sürtme olayı benim 1.6 115 HP edition da da var

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
o sürtme olayı benim 1.6 115 HP edition da da var
valla sorma bırader yaaa bende gecen bı manevra yapayım dedım kaldırım alçaktı belk sürtmez dedım traaak dıye bı ses geldı ben hemen gerı cektım aracı Allahtan tamponun altındakı karlık kısmına geldı    steeringwheel

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla aracı alali 2 ay oldu benim evin onunde garajin çıkışı ile yola birleştiği yer alçak ya ne kadar yavaş çıksam gene surtuyor en az 10 defa surtmusumdur en sonunda garaja ger geri girip ileri ileri çıkmak geldi aklıma denedim artık burda hiç surtmuyorum sizde garajiniza giriş yönünü değiştirin göreceksiniz bi daha olmayacaktir

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
Valla aracı alali 2 ay oldu benim evin onunde garajin çıkışı ile yola birleştiği yer alçak ya ne kadar yavaş çıksam gene surtuyor en az 10 defa surtmusumdur en sonunda garaja ger geri girip ileri ileri çıkmak geldi aklıma denedim artık burda hiç surtmuyorum sizde garajiniza giriş yönünü değiştirin göreceksiniz bi daha olmayacaktir
evet bır yandan haklısın ama benım garajın onu ıstınat duvarı gıbı cok yüksek amuda bıle kaldırsan yıne sürtüyor bende capraz gırıyorum o zaman hafiften teğet gecıyor

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.3 dizel daha alçak ama buna göre de 1.4 ten azcık daha hızlı bir direksiyona sahip.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Alçak arabalar rüzgarı daha iyi bir şekilde yarıp daha iyi bir yol tutuşu sağlar bildiğiniz üzere.Şu anda böyle olması kasanın ağırlığı nedeniyle aerodinamik olarak var diye düşünüyorum.

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

en iyisi onu bunu boşverelim de arabalarımıza sahip çıkalım. yine de arabalarımız donanımlı bugünkü satılan astra lara göre...

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

ben butun kalbimle inaniorum ki bu kasa deismeyecek... sadece linea'da ki gibi makyaj yapilcak...

aksisi;

1) hem astra'nin sonu olur
2) hem opelin ekonomik sonu olur
3) hem bizim forumun sonu olur
4) hemde bizim arabalarin
    ekonomisinin sonu olur....

- bu j kasa opeli ekonomik cokusten kurtarmisti, yine bu j kasa opele kaybettigi prestiji kazandirmisti. yine bu kasayla Turkiye dahil bi cok ulkede C segmentinin en cok satan arabasini yaratmisti. opel j kasadan vazgecerse, bu tam bi aptallik olur ve bunun bedelini odeyemez altinda ezilir..

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

J kasa elbet bitecek H nasıl bitmişse G nasıl bitmişse J de bitecek. Bu hiçbir şeyin sonu olmaz. Yeni gelecek kasa J den çok daha güzel olacak. G sahiplerinin bir zamanlar yaşadıklarını J sahipleri de yaşayacak. Bu ne zaman olur orası net değil ama olacak. Bunda garipsenecek, korkulacak, felaket gibi görülecek bir durum yok. İşin gerçeği yüzü eskidi, ilk çıktığındaki albenisi şu an o kadar yok. Opel asıl J ile devam edeceğim diye inat ederse biter. Yerinde sayan kazanamaz. ֜stelik çok dişli ve güçlü rakiplerin olduğu bir piyasada.