Astra J Android 2.3.3 kapasitif led ekran

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cihazım geldi montajını yaptırdım. İlk izlenimlerim çok iyi.
Cihazda android 2.3.3 sistem kurulu. ekranından bahsetmek istiyorum özellikle dokunmatiği ve parlaklığı çok iyi. cihaz çinden geldi ancak montaj yapılırken dikkat ettim ekranın arkasında Made In Japan etiketini gördüm. ses kalitesi de çok çok iyi özellikle cd300 arka ön ses ayarı sorununa çözüm olmuş oldu. çok kısa bir video  çektim. ilerleyen günlerde yeni videolar çekeceğim. Cihaz forum sponsoru otomultimedya.com tarafından satın alınmıştır.

Astra j Android 2.3.3 kapasitif led ekran
Astra j Android 2.3.3

Astra j Android 2.3.3

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Android 2.3.3 kapasitif led ekran

Hayırlı, uğurlu olsun yeni cihazınız. Güle güle kullanın.

İş yerinde olduğumdan videoyu izleyemiyorum; ama genel olarak cihazın araçla uyumu nasıl sizce? Bir de bu cihaz Android 4.1 ile gelmeyecek miydi, ben yanlış mı hatırlıyorum?

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cihazınız hayırlı uğurlu olsun gayet stabil duruyor. İlerde detaylı inceleme bekliyoruz.

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Cihazım geldi montajını yaptırdım. İlk izlenimlerim çok iyi.
Cihazda android 2.3.3 sistem kurulu. ekranından bahsetmek istiyorum özellikle dokunmatiği ve parlaklığı çok iyi. cihaz çinden geldi ancak montaj yapılırken dikkat ettim ekranın arkasında Made In Japan etiketini gördüm. ses kalitesi de çok çok iyi özellikle cd300 arka ön ses ayarı sorununa çözüm olmuş oldu. çok kısa bir video  çektim. ilerleyen günlerde yeni videolar çekeceğim. Cihaz forum sponsoru otomultimedya.com tarafından satın alınmıştır.

Astra j Android 2.3.3 kapasitif led ekran
Hayirli olsun. Editionda balans sorunu mu cozuldu? Arka hoparlorler ayri kontrol ediliyor mu?

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
Hayırlı, uğurlu olsun yeni cihazınız. Güle güle kullanın.

İş yerinde olduğumdan videoyu izleyemiyorum; ama genel olarak cihazın araçla uyumu nasıl sizce? Bir de bu cihaz Android 4.1 ile gelmeyecek miydi, ben yanlış mı hatırlıyorum?
teşekkürler. bende cd300 var edition olduğu için. aracın kendi sesleri, multimedya cihazının hoparloründen çıkıyor, sinyal sesleri, emniyet kemeri uyarı sesleri, yani uyarı seslerinin tamamı ama kötü değil. yine araç ayarları kısmından ses şiddetini ayarlayabiliyorsunuz. havalandırma tuşlarını kullandığınızda ekranda bilgi çıkıyor yani dijital gibi.

mmtcopur link' Alıntı:
cihazınız hayırlı uğurlu olsun gayet stabil duruyor. İlerde detaylı inceleme bekliyoruz.
teşekkürler. detaylı inceleme videosu çekeceğim çok yakında.

kursatihtilali link' Alıntı:
Hayirli olsun. Editionda balans sorunu mu cozuldu? Arka hoparlorler ayri kontrol ediliyor mu?

teşekkürler. editionda bildiğiniz gibi sadece sağ sol ayarı yapılabiliyordu, şimdi sağ sol ön arka ayarlarıda ayrı ayrı kontrol edilebiliyor.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sakıncası yoksa kaç parya maloduğunu öğrenebilirmiyiz

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bravoo Çok başarılı görünüyor, güzel günlerde kullanın

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar fiyat konusunu Kürşat Beyle görüşürseniz daha iyi olur. foruma özel indirim yapacağını zaten söylemişti.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Ben android sistemi bizim araçlara yakıştıramıyorum. Arayüzü çok basit geliyor ve orijinal sistem izlenimi vermiyor. Sanki tablet bağlanmış gibi.