Astra J 1.6 USB Bağlantısı

texas93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhaba Aracım 2014 model Astra 1.6 115 bg edition paket.
Bildiğiniz gibi bu edition paketlerde usb girişi yok sadece aux var. Aux'un yanında ise boş bi yer var paket olarak dolu olan araçlarda orada usb yeri var bildiğim kadarıyla. Şimdi sizlere sorum şu şekilde. Bu araca usb girişi açabilir miyiz. İster torpidoya uzatılsın ister giriş olan yere takılsın. Şu araca bi usb baglantısı yaptırmam için neler yapmam gerek nerelerle görüşmem gerek bir sürü video izledim bir sürü kullanıcıdan yorum aldım ama hiçbiri beni tatmin etmedi açıkcası. Bu arada aracın üstündeki teyp cd300.
Siz tecrübeli arkadaşlardan bi fikir bekliyorum. Şimdiden teşekkürler
.Ekran Alıntısı.PNG

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Multimedya sistemi taktırarak usb sorununu sonsuza dek çözebilirsiniz. Diğer çözümler malesef çok uzun soluklu olmayacaktır diye düşünüyorum.

texas93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Multimedya sistemi taktırarak usb sorununu sonsuza dek çözebilirsiniz. Diğer çözümler malesef çok uzun soluklu olmayacaktır diye düşünüyorum.
Teşekkürler hasip bey. . O konuda da çok kararsız kaldım. Hangi sistem nasıl tercih edilmeli . Ben alsam takabilir miyim acaba ya da hangi marka modeller ne gibi avantajları var araştırma aşamasındayım henüz

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
El yatkınlığınız ve birazda elektronik bilginiz varsa ben kendinizin takabileceğinizi düşünüyorum. Marka konusunda piyasada fazla olan ürünleri tercih etmekte fayda var. Herhangi bir sorunda en azından parçası vs bulunabilir.

• Beğen
Tepkiler: texas93

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Benim de tavsiyem aracın orjinalliğini bozmadan, bir multimedya sistemi edinerek sorunu çözmenizdir. Yok illa orada usb giriş olacak diyorsanız, çıkmacılardan üst paket araçların usb li çakmaklık girişi panelini arayıp bulmanız ve bunu cd300 ses sistemine entegre etmeniz çok daha orjinal olacaktır. Fakat bu mümkün müdür bunu bilemem :) yine en iyisi kaliteli bir multimedya sistemi almak gibi görünüyor bence...

Saygılarımla.

texas93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim de tavsiyem aracın orjinalliğini bozmadan, bir multimedya sistemi edinerek sorunu çözmenizdir. Yok illa orada usb giriş olacak diyorsanız, çıkmacılardan üst paket araçların usb li çakmaklık girişi panelini arayıp bulmanız ve bunu cd300 ses sistemine entegre etmeniz çok daha orjinal olacaktır. Fakat bu mümkün müdür bunu bilemem :) yine en iyisi kaliteli bir multimedya sistemi almak gibi görünüyor bence...

Saygılarımla.
Yorumunuz için çok teşekkürler.. :)

Aslında o dediğiniz daha mantıklı geldi. 2.el opel parçaları satan cıkma opel parçaları bulunan dükkanlar var onlara mı baksam dedim yoksa yeni teknoloji bir multimedya sistemi mi alsam diye çok gidip geldim zaten üç aşağı beş yukarı ikisi de aynı fiyat seviyelerinde. Ama multimedya kalitesi daha iyi olur gibi geldi bana bi yandan da orjinali gibi olsun istedim. İkisi arasında çok kalıyorum :)