ASTRA J 1.6 TEKLEME SORUNU

Kırılmazkaya

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
Yok bı bilgim yok aracı yeni aldım büyük ihtimalle değişmedi ama çünkü aldığım kisi pek araba bilgisi yoktu

ufukkaya

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yok bı bilgim yok aracı yeni aldım büyük ihtimalle değişmedi ama çünkü aldığım kisi pek araba bilgisi yoktu
Hocam geçmiş olsun o zaman benimde aynı şekilde başıma gelmişti alırken dikkat etmedim elimde patladı geçen sene 3.500₺ ye masraf edip komple yenilemiştim uzun bi süre kafam rahatlamıştı. Ama bu arabaya LPG kesinlikle takılmaması lazım sürekli bi problem çıkarıyordu o kadar daralmıştım ki motor da değiştirmedik yer bırakmadım en sonunda soğudum sattım. Şuan leon aldım dizel 6 aydır daha çok şükür sanayiye bile gitmedim. Sana ilk tavsiyem arabayı elden çıkarmaya bak. Bu şekilde satamazsın tabii ki o ayrı ama yapıp kurtuldum sanma. İkinci olarak Çelik subap testleri var basınç testleri yapıp anlayabiliyorlar onu yaptırıp emin ol sonra yaptırabilirsin. Sana bi link atıyorum burda benim aracı videoya almıştık ordan izleyip olayı iyice anlayabilirsin

Kırılmazkaya

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
Valla zaten yapsam da yapmasamda birkere soğudum hocam sağolun subabtandir diorsun yani bide onu deneyeyim

ufukkaya

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Valla zaten yapsam da yapmasamda birkere soğudum hocam sağolun subabtandir diorsun yani bide onu deneyeyim
Sen ilk tavsiyemi dinle hocam emin ol daha rahat edeceksin. Abartmıyorum şuan. He arabayı seviyorum diyorsan git dizelini al ben ilk öyle yapacaktım ama karşıma leon çıktı çok şükür memnunum tavsiye ederim. tekrar geçmiş olsun burdan sonucu bilgilendirirsen sevinirm

• Beğen
Tepkiler: Kırılmazkaya

Kırılmazkaya

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
Sen ilk tavsiyemi dinle hocam emin ol daha rahat edeceksin. Abartmıyorum şuan. He arabayı seviyorum diyorsan git dizelini al ben ilk öyle yapacaktım ama karşıma leon çıktı çok şükür memnunum tavsiye ederim. tekrar geçmiş olsun burdan sonucu bilgilendirirsen sevinirm
Eyvallah hocam sağolun bı subab işine bakacam eğer oysa yaptırdıktan snra bende değişime giderim videoyu izledim Hüseyin usta bana bayağı uzak ama bu videoyu burda kendini usta sananlara izletirim öyle yaptirrim:) araçtan iyiden iyiye soğudum yapıp kurtulmak en mantıklısı yaptırınca burdan bilgilendirmesini yaparım tekrardan sağolun

• Beğen
Tepkiler: ufukkaya