ASTRA J 1.6 115 BG EDİTİON ACTİVE SELECT NASIL VE BU ARAÇLA İLGİL TAVSİYELERİNİZ

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABALAR YENİ MEMUR OLARAK ATANDIM VE 2. AYIMDA KREDİ MIREDİ ARABA ALMAYA KARAR VERDİM. և֜NK֜ 10 YILDIR HEP HAYALİMDİ.SONUNDA  YENİ ASTRA EDİTİON ACTİVE SELECT 1.6 115 BG ALDIM. VE ARANIZDAYIM. ARACIM KISMETSE CUMA YA GELECEK.
BU İLK ARACIM VE OTOMATİK VİTES DEN ևOK KORKUYORUM NEDEN DERSENİZ ֖YLE İNTERNETTEN, ևEVREDEN DUYDUKLARIM AKLIMDA YER ETMİş. SANKİ ARACI ALINCA 1 HAFTA İևİNDE SORUNLAR BAşLAYACAK GİBİ GELİYOR.  DİYECEKSİNİZKİ NEDEN D֜Z ALMADIN. ENGELLİ OLARAK ALDIğIM İևİN ARACI MECBUREN OTOMATİK ALMAK ZORUNDAYIM. VE G֜C֜M ANCA BU MODELE YETİYOR YOKSA 140 BG YADA 180 BG İSTER G֖N֜L AMA NE ևARE TABİ BUNADA şÖœK֜R. general_Pray

BAKTIMKİ SİTEDE GERևEKTEN ARACLARINA HAKİM VE BU MODELİN YAğINI SUYUNU ANLAYAN ևOK DEğERLİ İNSANLAR VAR. Bİ SORAYIM AKIL ALAYIM DEDİM. ֜STADLARDAN :-[ OTOMATİK 1.6 115 BG NASIL BANA SIKINTI ևIKARTIRMI HAA BU ARADA S֖YLEYİM. ARACI NİğDE DE KULLANACAM. ֖YLE UZUN MESAFELER KULLANACAK Bİ YER DEğİL. ZATEN K֜և֜K şEHİR. YILDA 12000 KM ANCA YAPARIM SANIRIM.

BİRDE İLK ARACIM OLDUğU İևİN AşIRI Bİ HEYECAN VAR VE BU OTOMATİK VİTES HAKKINDA Hİև BİR BİLGİM YOK. BENİM İևİN DEğERLİ TAVSİYELERİNİZİ BEKLERİM. şİMDİDEN HERKEZE TEşEKK֜RLER

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA J 1.6 115 BG EDİTİON ACTİVE SELECT NASIL VE BU ARAÇLA İLGİL TAVSİYELERİNİZ

115 lik motor en sorunsuz motordur ayrıca düzvitesinde başka başka sorunları var baskı balatası bilmemneyi size tek önerim arabanızdan keyif almanız hiçbirşeyi takmayın kafanıza otomatik viteside tamam biraz fazla yakar ama öyle sorunlu bir sistemde değildir siz arabanızın keyfine varın olur ordan bu ses geldi burdan bu ses geldi bunları düşünmeyin yoksa C segmentin en güvenli en yakışıklı arabasını sürdüğünüzün farkında olamazsınız  ;)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA J 1.6 115 BG EDİTİON ACTİVE SELECT NASIL VE BU ARAÇLA İLGİL TAVSİYELERİNİZ

Araciniz hayirli olsun.
Otomatik vites konusunda korkulacak birsey yok sadece duz vitese nazaran fazla benzin yakar tam otomatik oldugu icin problem cikarma orani cok dusuk.
Keyfini cikarin bence

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Aracınız şimdiden hayırlı olsun, gayet konforlu bir otomatiğe sahip kendiside harika bir araç almışsınız. Zaten içine binip biraz gider gitmez aklınızdaki tüm sorular ve kuşkular dağılacaktır içiniz rahat olsun. Allah iyi günlerde kazasız belasız keyifle binmeyi nasip etsin.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba, forumumuza hoşgeldiniz...

Bende 1.6 115bg edition düz vites astra j var, nişanlımda da 1.6 115bg edition active select astra j var. 1 sene oldu iki aracı da alalı, herhangi bir problem yaşamadık, ikimiz de çok memnunuz.
Araçtan bahsedecek olursam, benim şahsi görüşüm C sınıfının en iyi aracı olduğudur. Kendi aracım edition olsa bile resmen arabama aşığım :) Cosmo fln olsa ne durumda olurdum bilemiyorum :)
Motordan memnuniyetiniz de sizin beklentilerinize göre değişecektir. Mesela, örnek olarak kendimden bahsedeyim. Benim daha önce kullandığım araçlar 2005 model 1.4 peugeot 206 ve 2009 model astra H 1.6 115hp easytronic. Bu araçlardan sonra herhangi bir performans eksikliği hissetmedim, tek yapmanız gereken aracı devirinde kullanmak. Motorunuz turbo beslemeli olmadığı için düşük devirlerde yüksek tork veremiyor.

Düz vites ile otomatik vitesi kıyaslamamı isterseniz: Opel bir önceki Easytronicten sonra bence Active Selectte resmen sınıf atlamış, kesinlikle eski easytronic e göre çok başarılı.
Ancak şöyle bir negatif yönü var; yakıt tüketimini arttırıyor ve performans hissedilir şekilde düşüyor (her iki aracı da kullandığımdan biliyorum) İki arabanın yakıt tüketimi değerleri arasında yaklaşık 1.5 lt / 100km fark da cabası ama bu fark bence otomatik vitesin konforuna değer.

Aracınız şimdiden hayırlı olsun..

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hepinize ayrı ayrı çok ama çok teşekkür ederim. İçime su serptiniz. o zaman ne diyoruz
dancee
wir leben autosss. special_Yeah

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TEKRARDAN MERHABA BU GÜN ARABAMIN PARASINI VERDİM İNŞALLAH SALI GÜNÜ ALACAM ALLAH IN İZNİYLE RENGİ MİNERAL BEYAZ ÖNCE RENKTEN KORKMUŞTUM. ŞU PUNTOLARDA SARIYA ÇALAN İĞRENÇ Bİ RENK VAR O SANMIŞTIM FAKAT İNTERNETTEN BAKINCA GÖRDÜM Kİ ÇOK MÜTHİŞ Bİ RENK GELDİ BANA BMW 5 SERİSİNDEDE KULLANILIYOR AYNI RENK HAYIRLISI İLE SALI GÜNÜ Bİ GELSEYDİ.

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle  welllcommee ...
Bence içiniz rahat olsun. Seve-seve binip tadını çıkartınız.