Astra J 1.4 T Lpg Montajı

eyapici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.4 T Lpg Montajı

merhaba 2.000 liraya mal oldu yağlamasız landirenzo ve şuan 950 km oldu sorun yok memnunum doya doya biniyorum şimdi arabaya inşallah böyle sorunsuz devam eder

muratt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben lpg konusunu bursa opel servisi neskar ile görüştüm tavsiye etmiyoruz sıkıntı yaşarsınız birde araç komple garanti dışı kalıyor dediler ne marka taktırırsan taktır cevap aynı bizim anlaşmamız yok dediler herkez farklı bişey söylüyor taktıranında içinin rahat olmadığı kesin bence....

Turb0-lpdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu an gördüm forumda yeniyim hayırlı uğurlu olsun dönüşümünüz bende landirenzo dönüşümü yaptırttım inşallah uzun süre memnun kalırsınız

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turb0-lpdi link' Alıntı:
şu an gördüm forumda yeniyim hayırlı uğurlu olsun dönüşümünüz bende landirenzo dönüşümü yaptırttım inşallah uzun süre memnun kalırsınız
Hocam iyi akşamlar, lpg dönüşümü yaptırdığınızda yol bilgisayarındaki ortalama, anlık yakıt tüketimi ve depodaki mevcut yakıtla gidilebilecek mesafe ölçümlerinde sapmalar oluyor mu?

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mtaner link' Alıntı:
Hocam iyi akşamlar, lpg dönüşümü yaptırdığınızda yol bilgisayarındaki ortalama, anlık yakıt tüketimi ve depodaki mevcut yakıtla gidilebilecek mesafe ölçümlerinde sapmalar oluyor mu?
bıraz oluyor ben benzınde şehır ıcı 8 ıle 8,7 arası gıdıp geliyorum ama lpg de 9 lıtre bazen 10 lıtre arası gıdıp gelıyor

atabrb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar selam,
Opel Astra 1.4 Turbo aracım var. Otomatik vites.
Alalı henüz iki hafta oldu. Yaklaşık 1400 km yol yaptım  Roll Eyes
LPG için Beykent Sanayideki Ay Otogaz ile görüştüm. Daha önceki aracıma (Toyota Auris) Prins lpg yi o serviste taktırmıştım. Gayet memnundum servisten. Landi Renzo'nun da yetkili servisi görünüyorlar. Kiti sipariş geçtiler, yarın taktıracağım bir aksilik çıkmazsa. Turbo yağlamalı bilmemneli sistemle birlikte 2200 liraya hallediyorum.
LPG'cilerde son durumlar nedir? ֖zellikle 1.4 Turbo kullanıcıları soruma cevap verebilirse sevinirim. Tavsiyeniz, tecrübeniz nedir?

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

atabrb link' Alıntı:
Arkadaşlar selam,
Opel Astra 1.4 Turbo aracım var. Otomatik vites.
Alalı henüz iki hafta oldu. Yaklaşık 1400 km yol yaptım  Roll Eyes
LPG için Beykent Sanayideki Ay Otogaz ile görüştüm. Daha önceki aracıma (Toyota Auris) Prins lpg yi o serviste taktırmıştım. Gayet memnundum servisten. Landi Renzo'nun da yetkili servisi görünüyorlar. Kiti sipariş geçtiler, yarın taktıracağım bir aksilik çıkmazsa. Turbo yağlamalı bilmemneli sistemle birlikte 2200 liraya hallediyorum.
LPG'cilerde son durumlar nedir? ֖zellikle 1.4 Turbo kullanıcıları soruma cevap verebilirse sevinirim. Tavsiyeniz, tecrübeniz nedir?

Eğer çok fazla şehir içi kullanıcaksanız lpg taktırmanızda fayda var zira istanbulda yaşıyorsunuz. Ancak kit ler konusunda bu son dönemde tecrübem yok. Bizim araçlara LPG iyi gidiyor ufak tefek sorunlar çıkarsa bile. Subap erimesi olayını herkes yaşayacak öenmli olan bunu mümkün olduğunca yüksek km lerde yaşamak.. Yağlamalı kit in hikaye olduğunu tartışmıştık çok uzun zaman bu forumda. Hala ben ve birkaç arkadaşım yağlamanın hikaye olduğunu düşünüyoruz forumda aratırsanız bulabilirsiniz konuları.

Kendinizi http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?board=6.0 tanıtabilirseniz buradan daha çok arkadaşımız yardımcı olacaklardır forum kuralları gereği.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MuratS link' Alıntı:
Eğer çok fazla şehir içi kullanıcaksanız lpg taktırmanızda fayda var zira istanbulda yaşıyorsunuz. Ancak kit ler konusunda bu son dönemde tecrübem yok. Bizim araçlara LPG iyi gidiyor ufak tefek sorunlar çıkarsa bile. Subap erimesi olayını herkes yaşayacak öenmli olan bunu mümkün olduğunca yüksek km lerde yaşamak.. Yağlamalı kit in hikaye olduğunu tartışmıştık çok uzun zaman bu forumda. Hala ben ve birkaç arkadaşım yağlamanın hikaye olduğunu düşünüyoruz forumda aratırsanız bulabilirsiniz konuları.

Kendinizi http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?board=6.0 tanıtabilirseniz buradan daha çok arkadaşımız yardımcı olacaklardır forum kuralları gereği.
Ben yağlamalı sistem kullanıyorum. Aracım 19.000 KM'de 1.6 115 HP. Sıfır KM iken bayiden Landirenzo taktırmıştım. 7,5 ayda yağda minnacık bir azalma oldu. Bu da gösteriyor ki bu sistem tamamen satış stratejisi. ;) Ha, memnunmuyum? memnunum. Bitmiştir :)

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Acikcasi celik subap takinca araca zarar vermiyosa orjinalligide bozmuyosa yakittan sikayetim olmasa da takardim lpg %40 daha az yakardim niye bosa para vereyim ki :)