astra için chip tuning uygulaması

skylock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben izmirdeyim zaten izmirde birtek best servis var;oraya gittim;betne yükleme olmuyor ek aparat bir modül takılıyor;güç olarak söylediğine göre 8 hp civarı artat dedi;yapılmadan önce ve sonraki değerlerini ölçülmesini istedim;cihaz arızalı dedi;istanbuldan bir firmayal konuştum bu işlerde uzman;parana yazık 3-4 beygir alıcağını söyledi bu modla;bende yaptırmadım;onun yerine egzos ve headres yaptırdım.

BHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben izmirdeyim zaten izmirde birtek best servis var;oraya gittim;betne yükleme olmuyor ek aparat bir modül takılıyor;güç olarak söylediğine göre 8 hp civarı artat dedi;yapılmadan önce ve sonraki değerlerini ölçülmesini istedim;cihaz arızalı dedi;istanbuldan bir firmayal konuştum bu işlerde uzman;parana yazık 3-4 beygir alıcağını söyledi bu modla;bende yaptırmadım;onun yerine egzos ve headres yaptırdım.

Best servis bi firmanın tr distribütörü, opel üzerinde yoğunlaşmış değiller ve belki bu yüzden de ellerinde gerekli alet olmayabilir, ama bu şu gerçeği değiştirmez, aracınıza yazılım, beyin açılarak yükLENİR belki ellerinde cihaz olmadığı için sana bu tarz cevap vermiştir. Öte yandan, parana yazık gibi cevabı veren firmaya bi sorarmısın, neymiş twinportu diğer 1.6 atmo arabalardan ayıran özellik. Diğer 1.6 arabalar yazılım verdiğin paraya değerde, ama twinportlara değmez. Yok öle şey. Çözemedikleri ECU ya hemen böle taş atarlar zaten...

Son düzenleme:

skylock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin tavsiye ediceğin bir yer varmı?

skylock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deymez dedikleri yazılım yüklenemediği için bir modül takıyorlar o parçayı taktırdığın zaman yazılım kadar verim alamazsın dedi;o yüzden parana yazık diyor.

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Olsun headers la chipden daha fazla verim alırsın..Araban birazdaha fazla avans kabul eder..

Ama izmir de başka bir yer bilmiyorum..

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta olurmu ve kaçparay mal olur saten egsoz bakımıda geldi ne kadar bg artıs olur suan 100 kaç paraya mal olur astra comfort 2001

skylock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.sanayide uslu egzosa git;ben orda yaptırdım;son susturucu+headres 500-600 arası yaptırırsın;susturucuyu remus almazsan tabi bu fiyat;remus alcam dersen sadece susturucu bu fiyat.