Opel Astra H için Chip Tuning

IEJDERI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Slm ,

2008 model opel astra h 1.3 enjoy dizel aracım var buna ben chip tuning yaptırmak istiyorum bi kaç yerden fiyat ve bilgi aldım chip taktırma değilde beyine girip arabada olan bir özelliği açıcaklarını sölediler bi nevi uygulama yüklemek gibi istenildiğinde geri düzeltilebilirmiş.90 beygir den 115 120 arasına çıkıcakmış araçta farkını görceğimi ve yakıtında dahada düşeceğini sölediler.

Fiyat olarak 2 ayrı yerden aldım biri 600 diğeri 500 fiyat verdi.

Sizce fiyaatı uygunmu böle bir uygulamanın ve en önemlisi arabaya ilerde yada zamanla sıkıntı yaşattırırmı.Bikaç yerden forumlara baktım yapanlar hiç bir eksi yanı yok diyorlar ve yaşamadık demişler.

Sizdende bilgi alim dedim

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra H için Chip Tuning

Turbo'nun ömrünü normal kullanıma göre biraz daha kısaltmış olursun.Bildiğim kadarıyla Astra H'larda 115 hp sonrası duman sıkıntısı var.Onu araştır derim.Bende bir ara düşündüm ama beyni açıp içindeki devreye müdahale ettikleri için vazgeçtim.VW gibi fabrikasyon oynanmış beyin(ABT mesela)olsa düşünürdüm.

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra H için Chip Tuning

Önceki aracım Ford fiesta tdci 2011 modeli 5.000 km de yazılım yüklettim ve aracım 22.000 km ye geldiğinde turbosu bozuldu ve aracın garantisi devam ettiğinden servis yazılım olduğunu anlamadığından garantiden değiştirdim. Bence iyi düşünüp öyle karar verin.