astra için chip tuning uygulaması

skylock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar;bende 2004 opel astra hb twinport aracım var;chip tuning uygulaması yaptırıcam;fakat kendi chipi üzerine yazılım olmuyor;kontrolünü yaptı ve sadece bir aparat takıyor onun üzerine yüklemeyi yapıyor;ve sağlılkı çalışacağını bir problemin olmiyacağını garanti ediyor;chip kullanan varmı;bir problem oluştururmu?

utkucay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turbosu olmayan araçlarda chiptuning +3-5 beygir güç verir ve bence gereksiz.

skylock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim görüştüğümde +10-12 beygir civarı artış olduğu(hava filtresi dahil)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Foruma ait bu kuralları yerine getirin, daha sonra yardımcı olalım.Aksi taktirde mesajlarınız silinecektir...

01- Opelim.Net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka isim ve soyisimleri geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... Opelim.Net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı da verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı www.opelim.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Değerli opelim.net üyeleri;

Mesajlardaki rahatsızlık verici " dostum, birader, hocam vs " gibi hitapların önüne geçmek amacıyla ve sizlerden de gelen talep üzerine 16.05.2007 itibariyle, İMZA ALANI' na " AD ve SOYAD " yazma zorunluluğu getirilmiştir.

Üye olurken kullandığınız gerçek isminizi, imza alanınızda da kulllanmanız gerekmektedir. İmza alanında ısrarla isim belirtmeyen veya üye profili ile imza alanında isim farkı olan üyelere ihtar verileceği; durumun devamında da ihraç kararı alınacağını bilmenizi ister ve bu konuya gereken hassasiyeti göstermenizi önemle rica ederiz.

İmzanızı düzenlemek için Buraya Tıklayabilirsiniz...

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar;bende 2004 opel astra hb twinport aracım var;chip tuning uygulaması yaptırıcam;fakat kendi chipi üzerine yazılım olmuyor;kontrolünü yaptı ve sadece bir aparat takıyor onun üzerine yüklemeyi yapıyor;ve sağlılkı çalışacağını bir problemin olmiyacağını garanti ediyor;chip kullanan varmı;bir problem oluştururmu?

wimmer twinporta yapiyo olabilir....
Astra g 1.6 ya obd ile (yazilim yuklemesi ile 7 civari bir beygir artisi oldugu soyleniyto,,)

skylock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef twinportlara yüklenmiyor;modül takılıoyr oda 3 beygir civarı oluyr;onuda hissetmezsin zaten;bana söylenen parana yazık gerek yok deniliyor;1000 ytl civarı

AseSiNo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dinamometrede sonucu görmeden sakın PARA VERME DOSTUM...!

skylock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 araçlarda 7-12 beygir atıyor;yalnız onu yaptırdıktan sonra egsozu ve hava filtresinide değiştirisen daha iyi olur;ben chip (araçtan dolayı)yapamadım ama egzos ve headers var hava filtreside var biraz daha etkiledi.

pyrz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu chip olayını benım araç a yapabılırmıyız yapsak ne ğibı artış olur bılğinız varmı ??2004 astra comfort bide asağı yukarı ne kadara çıkarız tesekkurler