Astra h yol bilgisayarı

creative

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra h 2005 elegance aracımı bugün çalıştırdığımda yol bilgisayarı ekranının çalışmadığını gördüm. Yakından baktığımda yol bilgisayarı çalışıyor fakat ışığının yanmadığını fark ettim. Çok yakından baktığın zaman yazılar falan görünüyor. Yol bilgisayarı ışığını azaltıp çoğaltma tuşundan değiştirsemde birşey değişmiyor ışık hiç yok. Sizce sorun neden olabilir??

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Astra h 2005 elegance aracımı bugün çalıştırdığımda yol bilgisayarı ekranının çalışmadığını gördüm. Yakından baktığımda yol bilgisayarı çalışıyor fakat ışığının yanmadığını fark ettim. Çok yakından baktığın zaman yazılar falan görünüyor. Yol bilgisayarı ışığını azaltıp çoğaltma tuşundan değiştirsemde birşey değişmiyor ışık hiç yok. Sizce sorun neden olabilir??

ekranın led ampülleri patlamıştır muhtemelen.

creative

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söktüm komple dağıttım. ekran flexlerini takmadan çalıştırdığımda hiçbir şey yok gayet normal led aydınlatmalar çalışıyor. ekran flexlerini takınca led aydınlatmalar gidiyor. işin enterasan tarafı ekran sağlam ölü pixel felan hiçbirşey yok.
ekrandan çıkan flexler ekran camının direk içinden geliyor bi sorun oldumu bazı yerlerde okumuştum kablo lehimliyoruz yazıyodu. flex direk camın içinden geliyor ona nasıl ek yapıyolar anlamadım.

ankarada tamir yapan varsa tavsiye edebileceğiniz biyer varmıdır?