Astra H vites topuzu taktirdim...

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yolla yolla bana karlıkçı halilden senin bagaj spoylerinden alırmısın? boya kodum 156 olması lazım kum grisi diye geçiyo. fiyat uygun veririse tampon altınıda alıver ilan no:11235456

http://www.sahibinden.com/opel_vectra_c_arka_tanpon_spoileri-16WQQaXQQ11235456WQQpXQQdisplayitem
buda bagaj spoyleri:http://www.sahibinden.com/opel_vectra_c_bagaj_spoileri-64WQQaXQQ11360724WQQpXQQdisplayitem
adres ve tel özelden atarım sende bir hesap no yollıver kardeşim daha da aramıyom:)
volkan ilk ilandaki tampon altı orjinal opc line galiba,karlıkçı halil değil bence

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak çok güzel olmuş.Vallahi hiç aklımda yoktu,daha dün opel çıkmacısındaydım astra h vitesleride duruyordu vitrinde bende mi yapsam

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmem ortası biraz değişik düz siyah plastik gibi. ızgara gibi görünmüyor opc de ızgara gibi değilmi. ilan karlıkçıya ait

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmem ortası biraz değişik düz siyah plastik gibi. ızgara gibi görünmüyor opc de ızgara gibi değilmi. ilan karlıkçıya ait
ilandaki resimde ortada ne var tam çıkaramadım ama opc de ortada siyah difüzöre benzeyen plastik bir aksesuar var.bu ilandaki de opc modeli.belki bu modelden karlıkcıda yapmaya başlamıştır.Fiyatıda uygun.

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
300tl demiş burağa güveniyorum fiyatı kırdırırsa bunuda alıcam. otosport tun sitesinde de var daha büyük resim. bana sorarsan kopyalamış ama ortasını düz yapmış

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak çok güzel olmuş.Vallahi hiç aklımda yoktu,daha dün opel çıkmacısındaydım astra h vitesleride duruyordu vitrinde bende mi yapsam
tesekkur ederim gokhan bana sorarsan hic durma hemen taktir cunku hem gorunus olarak cok cok daha guzel hem de kisa oldugu icin kullanim olarak cok rahat

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
300tl demiş burağa güveniyorum fiyatı kırdırırsa bunuda alıcam. otosport tun sitesinde de var daha büyük resim. bana sorarsan kopyalamış ama ortasını düz yapmış
kendime aliyomus gibi her turlu pazarligi yaparim volkan sen merak etme ;) opc nin aynisi fakat ortada difuzor yok. karlikcinin sitesinde gordugum kadariyla orasi dumduz ve boyali. sen istersen serviste sadece difuzor bolumunu siparis edip taktirirsin veya mat siyah folyo cektirirsin ;) yarin buyuk ihtimalle giderim fiyat alirim sana haber veririm. hesap no ve tel no pm atiyorum ;)

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burakçım yardımların için şimdiden teşekkür ediyorum maşallah iyi pazarlık etmişsin sağolasın. istanbuldan bir şey ihtiyaç olursa haber vermen yeterli:)