Astra H Ses sorunu

Goktan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkada$lar geçen ay astra h enjoy almı$ bulunuorum we forumlara yeni katıldım. aracımdaki ufak ama can sıkıcı sorunlardan birisi de sesin kısılması. sanırım ısınınca yapıo genelde , yüksek ses müzik dinliorum genelde , uzun süre dinledikten sora bazen kısıorum sonra tekrar açmaya çalı$tığımda ses açılmıyor. aynı sorunu ya$ayanınız war mı ? ya da çözümü bilen ?

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd30mp3 kendini korumaya alıyor çok yükses sesle dinlersen ısınıyor özellikle yazın çözümüde yok diye biliyorum

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim pek dikkatimi cekmedi ama birşeyin kendini korumaya alması iyi bişey.. bunu cözersen teybin ısınır ve arıza cıkartır..

Benimde arada sırada sesi açma yönüne cevirmeme rağmen ses kısılıyor nadiren başıma geliyor 1-2 tur daha attıyorum sonra ses acılıyor :)

Goktan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd30mp3 kendini korumaya alıyor çok yükses sesle dinlersen ısınıyor özellikle yazın çözümüde yok diye biliyorum

bi arkada$ım söledi , klima we teybin fanları aynı zımbırtıya mı ne bağlıymı$ astra we merivalarda kronikmi$ bu olay :confused:

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kronik olan nedir?
ünite kendini korumaya alıyor.almazsa çıkışları yanar.

Goktan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuçta ilk arabam diil bu , bi sürü araba kullandım we hepsinde yüksek sesle kullandım , demek ki opellerde bi sorun war soğutması yetersiz vs . bi önceki arabam focusdu onda böle bi sorun asla olmadı hatta ses sistemi stock olmasına rağmen çok daha iyidi.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
konunun opelle ilgisi yok.
kullanım tarzın ve bulunduğun ortamla ilgili birşey.benim orjinal ses sistemim hiç kapanmadı sıcaktan.ama ses bozulduğu için zaten çok da ses açamıyordum.yetmeyince amfi, 2 çift comp ve subla değiştirdim.
ford örneği vermişsin ama aynı model 35-40 bin tl lik focus araçta ghia olanda sony nin 10 numara bir sistemi varken baz modelde tangur tungur ses veren noname bir sistem takılı.

Son düzenleme:

bulu_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd30

bi arkadaş ufak pc fanıyla bu olaya çözüm üretmiş ama söyle bi sıkıntı var mp3 leri bazen okumama düşük hızda mp3 yapıyorum okumuyor trak yapıyorum okumuyor optik gözü temizledim sorun kalktı bi süre sonra tekrar basladı her halde bidaha temizlemek lazım buda can sıkıcı opel ses sistemine özen göstermiyor zaten