Astra H OPC Line body kit

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben opcline spoiler satıyorum orjinal. forumda herkes marşpiyel ve spoiler soruyor orj. ben özel msj gönderiyorum, konuya yazıyorum ama kimse yüzüne bakmıyor :mad: ben anlamadım benşm spoilerde mi birşey var bende mi birşey var. inanın zararında vereceğim ve yurt dışından getirttim ve aldığım faturayı da alan arkadaşa mail olarak ta atacağım.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba.spoilerinizdan haberdarım ancak benim spoilerim var yoksa kacırmazdım :)

forumda satılık konusu yok sanırım bence acarsanız ve imza kısmınıza link olarak koyarsanız daha kolay alıcılara ulasabilirsiniz..

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sana satılmamam nedenini söyliim. Tavan spoylerı zarar görme, kırılma riski en düşük parça. Bu nedenle orjinaline o kadar para vermek yerine insanlar neredeyse 4 de 1 i fiyatına fibere yöneliyor. Sattığın ürün kırılma riski yüksek dier parçalardan (ön, arka, yan ekler) biri olsaydı daha kolay satabilirdin.

Diğer bir seçenek, atıyorum fiberi 150tl ise 170-200tl fiyat yazmalısın ki bir anlamı olsun. Tabii orjinaline bi dünya para verip bu fiyatlara inmek de sinir bozar o ayrı.

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sana satılmamam nedenini söyliim. Tavan spoylerı zarar görme, kırılma riski en düşük parça. Bu nedenle orjinaline o kadar para vermek yerine insanlar neredeyse 4 de 1 i fiyatına fibere yöneliyor. Sattığın ürün kırılma riski yüksek dier parçalardan (ön, arka, yan ekler) biri olsaydı daha kolay satabilirdin.

Diğer bir seçenek, atıyorum fiberi 150tl ise 170-200tl fiyat yazmalısın ki bir anlamı olsun. Tabii orjinaline bi dünya para verip bu fiyatlara inmek de sinir bozar o ayrı.

valla inanın bana bu parça 317 küsüre geldi ingiltereden. ve bu spoilerler kargosuz fiyat olarak 90-100 sterlinin altında değil. Bu kadar da zarar edeceğime bu parçayı kimseye satmam kırarım daha iyi :mad:

amanhem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşunuza gitmeyen nedir anlayamadım?
hocam şimdi sitesinde orjinal opc diyerek satış yapıyor ve altınada fiber yazıyor. Orjinali zaten plastik ve fiber malzemeden yapılmıyor. Birde fiyatı 3750 TL demiş, 4 Bin tl civarına zaten orjinal opc kit veriyor.