Astra H Sedan plastik body kit

tuscan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra H sedanın astra wagon ile aynı altyapıya sahip olduğunu bildiğimden arabama servisten astra h wagonun plastik opc line ön tampon lip ve yan marşpiyerlerin fiyatını sordum tek marşpiyel 495 tl ön lipte 500 e yakın fiyatlara geldi tabiki daha montaj ve boya var daha önceki konularada baktım ama hiç güncel bir bilgi bulamadım.. astra için plastik body kit üreten firma varmıdır bildiğiniz duyduğunuz ...:D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bursaya gelme ımkanın varsa komple fıber yaptırtırım sana 3 gunde hazır olur onur abımız yapıyor uygun yollu yaptırtırız

tuscan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bursaya gelme ımkanın varsa komple fıber yaptırtırım sana 3 gunde hazır olur onur abımız yapıyor uygun yollu yaptırtırız

çok sağol ama özellikle plastik arıyorum ...bi ara muhabbeti geçiyodu toplanıp yaptıralım plastik bodykit diye ama sedancıların bu işe girceklerini sanmıyorum orayada bi konu açmak lazım...

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'da 500-600 tl arası fiberden bütün parçaları halledebilirsiniz, boya montaj dahil.

www.otosport.com ya da "karlıkçı halil" diye aratın internetten.

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalitesiz fiberlerden yaptıracagına paraya kıy almanyadan çıkma getirt

ama şunu da söyleyim bizim bir arkadaşta siyah kozmo astra sedan vardı üstünde de spoyler takımı vardı bence o paralara da değecek bişey değil.komple plastık tampon olsa 400 verilir de bilmiyorum

tuscan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'da 500-600 tl arası fiberden bütün parçaları halledebilirsiniz, boya montaj dahil.

www.otosport.com ya da "karlıkçı halil" diye aratın internetten.

teşekkürler ilginize ...karlıkçı halili çok eskiden tanırım dükkanı kaldırım kenarındaydı .. fiber pek sağlıklı değil diye düşünüyorum gerçi şeytan git yaptır diyor fiyatı çok uygun :confused:

tuscan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalitesiz fiberlerden yaptıracagına paraya kıy almanyadan çıkma getirt

ama şunu da söyleyim bizim bir arkadaşta siyah kozmo astra sedan vardı üstünde de spoyler takımı vardı bence o paralara da değecek bişey değil.komple plastık tampon olsa 400 verilir de bilmiyorum

bende buna kızıyorum plastik takım body kitler hondalar için komple 900-1000 tl ye geliyor internet fiyatı bide !!! ancak opel servis işi çok abartmış o kadarda değil...bi ön lip 500 diyolar ..konuyla alakasız ama e-bay'de geçen bakınırken kafamda olan opc recaro çıkma koltuklara baktım fiyatlar çok düşük geldi bizde olsa emsalziz deyip 2000 tl'ye takımını satarlar..

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet onur haklısın burda fırsatçılık kültürü hakim kalitesizlik ve pahalılıkta bir numarayız

tuscan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et