Astra H Oem teyp

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben konsolun bütünlüğüne hiç kıyamıyorum ya, CD30mp3 bana yeterli geliyor. Acaba size yetersiz mi geliyo? Yoksa astra ile vectra arasında hoparlör farkı mı var. 2013 model sıfır corsa'nın da cd30mp3 ü var, onun sesi basslı değil, merak ettim acaba astra'nın yetersiz mi?

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben konsolun bütünlüğüne hiç kıyamıyorum ya, CD30mp3 bana yeterli geliyor. Acaba size yetersiz mi geliyo? Yoksa astra ile vectra arasında hoparlör farkı mı var. 2013 model sıfır corsa'nın da cd30mp3 ü var, onun sesi basslı değil, merak ettim acaba astra'nın yetersiz mi?

bunu bende merak ediyorum aslında.benim aracta 7 hop. var yani hep dinlerken bi tık daha iyi olabilirdi diyorum..mesela zamanında dersane hocamın vectra c2 comfotu vardı o zaman hep hosuma giderdi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam fitillerinde dızlama var yüksek seste, kenara biraz para koyayım da bagaja suboofer düşünüyorum, hayatımda yapmam dediğim şeyleri yapmakta üzerime yok, subwooferlı sistemleri hiç sevmem :)

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ses sistemi bir zincir gibidir. Tüm halkaların iyi olması gerekir. Alınabilecek en güzel ses en zayıf halkanın kalitesi kadardır. Bu yüzden bizim cd30mp3 ler zincirin en zayıf halkasıdır. Bu teyiple kaliteli ses elde etmek çok zordur. Ses çıkışları benim bildiğim 32 w.

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ses sistemi bir zincir gibidir. Tüm halkaların iyi olması gerekir. Alınabilecek en güzel ses en zayıf halkanın kalitesi kadardır. Bu yüzden bizim cd30mp3 ler zincirin en zayıf halkasıdır. Bu teyiple kaliteli ses elde etmek çok zordur. Ses çıkışları benim bildiğim 32 w.

Kardeş bende set var ve teyp gayret başarılı. En azından beni tatmin ediyor. Sıkıntı şu; cd ile ugrasmak istemiyorum

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et