Astra H meşhur sorun : Cım modülü

hakan027

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bende de vardı...hatta kocaeli de bir kaç arkadaşa yardımcı oldum ben.maliyeti 25-50 tl arasında.cim modülünü değiştirmeye gerek yok...geçmiş olsun

slm. sorunu nasıl çözdün bende de aynı sorun var.

n a v y_82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben şimdilik geçici bir çözüm buldum, farı yakın, ekran parlaklığını kısın, kornaya asılın, bikaç denemeden sonra çalmaya başlıyor, şimdilik korna çalıyor ama ekran kısık tabii. Bi ara şu kırmızı jak olayını da deneyecem bakalım.

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar, daukan nickli üyemiz Mert bey, resimlerde anlattı zaten çözümünü...

elmyrdc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daukan eline sağlık, çok faydalı oldu. teşekkürler..

redshare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de ayni sorun vardi. Arac garanti altindayken en az 8 kere goturdum yetkili servislere. Yazilim guncellemesi yaptilar olmadi, tus takimini degistirdiler olmadi, kablolari degistirdiler olmadi. En sonunda CIM'i garantiden degistirtmeyi kabul ettirebildim ve sonrasinda problem kalmadi.
Ama kesin bir cozumu yok, bazi arabalarda yukarida yazdigim, bende işe yaramayan islemler basarili sonuc verebiliyor.

Diger yandan, CIM degisiminden sonra bile sorun devam edebilir.

adrenalin876

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de ayni sorun vardi. Arac garanti altindayken en az 8 kere goturdum yetkili servislere. Yazilim guncellemesi yaptilar olmadi, tus takimini degistirdiler olmadi, kablolari degistirdiler olmadi. En sonunda CIM'i garantiden degistirtmeyi kabul ettirebildim ve sonrasinda problem kalmadi.
Ama kesin bir cozumu yok, bazi arabalarda yukarida yazdigim, bende işe yaramayan islemler basarili sonuc verebiliyor.

Diger yandan, CIM degisiminden sonra bile sorun devam edebilir.

artık kesin çözümü var servise gidiyorsun araban kaç yaşında olursa olsun arabanın cim modülüne kelepçe mi ne takılıyormuş bedavadan para vermeden hallettiriyorsun...ücret almıyoır gene arızalandı vede böyle yaptırdım...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık kesin çözümü var servise gidiyorsun araban kaç yaşında olursa olsun arabanın cim modülüne kelepçe mi ne takılıyormuş bedavadan para vermeden hallettiriyorsun...ücret almıyoır gene arızalandı vede böyle yaptırdım...

aynen öyle.1ay önce servise uğradığımda.cim modulüne kelepçe taktılar.kornamın çalışmasında düzensizlik vardı.kelepçe takıldıktan sonra bu sorunu yaşamıyorum artık.arızası olan herkes bir an önce yaptırsın.bir süre sonra parçanın tamamen bozulduğundan, iş göremediğinden bahsediyorlardı...