Astra h m auris mi

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Auris çok farklı olmuş gerçekten astra h artık classic oldu heryerde var birde yeni kasası çıkacak ben olsam auris derdim.

hakan5408

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aurıs bence güzl birde fabrika çıkışı body kit yapıyorlar dahada güzel oluyor...

athlon2800

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm konulardaki tartışma ve muhalif olmanın temelinde şu var:
Bir öğrenciye "o" harfini "u" olarak öğretilirse hayat boyu düzeltilmesi de çok zor olacaktır.
Hatta bunun için direnecektir bile.
Bunu bir çok firma yaşar, özelliklede orta sınıfda kaliteli araç üretiyorlarsa.
Halbuki eski astra, eski vectra üretilmeye devam etse hiçbiriniz gidip almayacaksınız.
Ama yenilerine de gıcıklığınız sonuna kadar devam edecek.
Çünkü opel size ihanet etti. Alışkanlıklarınızı değiştirmeye çalıştılar....
Madem bu kadar kötü bir araba neden kısıtlı ve doyumsuz motor seçeneklerine rağmen 2004-2009 arası focus dan sonra en çok satıldı.
Eski focuscularda yeni focusa düşman, corollacılar aurisi yerden yere vurur. Eski Merceders ciler bile şimdikileri beğenmez.
Alışkanlıkları yenmek irade ve cesaret ister. Yendiğinizde anlarsız, sessiz geçişler devam eder.

Son düzenleme:

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence auris güzel ancak aurisin ingilterede falan satılan yere daha yakın spor versiyonları var onlar güzel. Normal aurislerin kasası sanki birkaç senelik araçmış gibi duruyor yani yeni değilmiş gibi ( birkaç derken 2002-2004 falan ). Motoru iyi ona diyecek birşey yok. Astra h'ın da milleti bezdiren bir çok kişinin başına gelen elektronik sorunları olmuş olabilir. Bu da arabayı tercih edilmeme sebebi yapmamalı bence. Servisleri en çok şikaye edilen marka servisi olsa da araç olarak kendini bir şekilde ıspatlamış bir araç.

Bence astra h alarak güzel bir tercih yapmışsınız, almışsınız bitmiş hayırlı olsun diyelim. Güle güle kullanın. Hem de elegance işte ne güzel.

( bravo 1.4 150 HP sportu da unutmayın :D:D:D )

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda jazz vb arabaları tercih edenler için auris iyidir ama benim için değil:) forever astr@

eren80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitenize dayımdan duydum ve yeni üye oldum auris kullanıcısıyım ama opelleri severim buradaki astra kullanıcılarının birçoğu astra kendi arabaları olduğu için daha güzel ve çekici geliyordur zaten öyle olmasa almazlardı ama karşılaştırmalara tarafsız olarak bakmak lazım motor açısından toyotanın motorlarını sağlamlık açısından diğerleriyle kıyaslamam iç mekan olarakta auris daha iyi gibi ama tek kötülüğü yüksek olması astra o konuda aurisin önünde kısacası ben auris diyorum...

astra h hb elegance 09 16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitenize dayımdan duydum ve yeni üye oldum auris kullanıcısıyım ama opelleri severim buradaki astra kullanıcılarının birçoğu astra kendi arabaları olduğu için daha güzel ve çekici geliyordur zaten öyle olmasa almazlardı ama karşılaştırmalara tarafsız olarak bakmak lazım motor açısından toyotanın motorlarını sağlamlık açısından diğerleriyle kıyaslamam iç mekan olarakta auris daha iyi gibi ama tek kötülüğü yüksek olması astra o konuda aurisin önünde kısacası ben auris diyorum...
arkadasım sana her konu da katılıyorum ama iç mekan kalitesi olarak astra sınıfında lider sayılır ;););)

astra h hb elegance 09 16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım mazda 3 ve astra h golf5 focus auris bmw audi ve merso yu saymazsak bunların çinde bence mazda 3 ve astra h brnci gelir ama auristeki ç dizany adamı btiriyo mükemmel olmuş ama bana göre kalitede bazı bölgelerde astra farkını hssettiriyo burda babasının aurisi olup kendisinin astrası olan arkadasta belirtmişti bunu zatenburda brini yülcetirken dierini düşürmüyoruz

ustaoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım mazda 3 ve astra h golf5 focus auris bmw audi ve merso yu saymazsak bunların çinde bence mazda 3 ve astra h brnci gelir ama auristeki ç dizany adamı btiriyo mükemmel olmuş ama bana göre kalitede bazı bölgelerde astra farkını hssettiriyo burda babasının aurisi olup kendisinin astrası olan arkadasta belirtmişti bunu zatenburda brini yülcetirken dierini düşürmüyoruz

Astranında iç mekanda çok büyük eksiklikleri mevcut. İç mekanda bazı yerlerde malzeme kalitesi iyi diye bir genelleme yapılması yanlış ki her ne kadar kaliteli bile olsa sınıfında en kullanışsız iç mekana sahip olduğunu tartışmamıza gerek yok herhalde... Görünüm olarak iyi hoş şık ama ne çok kaliteli nede çok kullanışlı...

Astra H de hoşuma giden sadece dış tasarım... Elit ve şık onun dışında bana pek artı bulunmayan bir araç bana göre... Diğer otomobillere nazaran sürüş özellikleride iyi sayılabilir tabii bunuda atlamamak gerek ama bir bütün olarak malesef sınıfda iyi yerlere gelmesi pek mümkün değil...