Astra h m auris mi

freemen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h derim auris görüntü olarak hiç bi şey vermiyor,tabii iş power olunca auris daha albenili hale geliyo,ama astra h dan iyi bi otomobil değil

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aurisi pek begenmedim

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu yeni auris çok güzel yani astra yanında baya sıradan kalıyor hem teknoloji olarak hem kalite olarak biran önce opelin bir atılım yapması lazım.

aynı para ise sayet astra almak mantıklı değil...

astra h hb elegance 09 16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bugün sabah auris elegant sürdüm malatya yolunda 100 e vurdum auris donanım olarak iyide astra daki yol tutuş,güven hissinin yanından geçemez hızlandıkça auriste uçacakmış gbi oluyorsun

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alman farkı zaten. Param olsa sıfır Passat 2.0 TDI DSG 140 hp Highline çekerim 20 senede binerim :)

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
95 te coralla aldık 98 sattık coralla aldık 2002 sattık coralla aldık 2005 te sattık yıne coralla alıcaktık fakat dızellerı daha gelmemıstı ve corsa dızel almak zorunda kaldık fakat babamın hala daha gozu toyatalardır ve en yakın zamanda toyota alıcam der ınanın toyota bagımlılık yapan bır arac kalıtesı guzel ve motorları cok guclu oyuzden hernekar aurıs ın tıpını beyenmesemde toyota derım...

ustaoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel eğer gerçek alman olsaydı sınıfında 2. hatta 1. olurdu. Bi markayı överken diğerini batırmayın...