Astra h m auris mi

farukcagsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra tabii ki her yonuyle daha iyi auristen

ustaoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel almandır bunu herkes bilir yalancı alman arabası olur mu

Olur tabii ki, Opel işte... Bana opelin ne kadar alman malı olduğunu söyle o zaman...

astra tabii ki her yonuyle daha iyi auristen

Hangi yönleriyle mesela... Görünüm ve tasarım kişinin zevkine bağlı bende beğenmiyorum aurisi fakat hiçte kötü bir araç değil... Astranında o kadar - yönleri var ki...

farukcagsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olur tabii ki, Opel işte... Bana opelin ne kadar alman malı olduğunu söyle o zaman...

Hangi yönleriyle mesela... Görünüm ve tasarım kişinin zevkine bağlı bende beğenmiyorum aurisi fakat hiçte kötü bir araç değil... Astranında o kadar - yönleri var ki...

aurisin iç tasarımı ve toyota kalitesine yakısan bi arac olmadıgını dusundugumden bi çok yeri egreti duruyor ve suanda bile kronik sorunları var mesela cesitli yerlerinden sesler gelmesi gibi....
astra daha iyidir dedim ama auris kötüdür demedim sen aurisin neden daha iyi oldugunu acıklayabilirsin astrada kotu degildir diye simdi ben savunsam ne kadar gereksiz bi iş yapmıs olurum degil mi?
hani direk boyle yargılamaya calısmasan insanları işkembeden sallamıyoruz burda.

ustaoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aurisin iç tasarımı ve toyota kalitesine yakısan bi arac olmadıgını dusundugumden bi çok yeri egreti duruyor ve suanda bile kronik sorunları var mesela cesitli yerlerinden sesler gelmesi gibi....
astra daha iyidir dedim ama auris kötüdür demedim sen aurisin neden daha iyi oldugunu acıklayabilirsin astrada kotu degildir diye simdi ben savunsam ne kadar gereksiz bi iş yapmıs olurum degil mi?
hani direk boyle yargılamaya calısmasan insanları işkembeden sallamıyoruz burda.

Hayır iç veya dış tasarımın iyiliği kötülüğü kişinin zevkine kalmıştır beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez ama genel olarak başarılı bir araç... Çok kısa mesefade kullandım biraz yol sesi alıyo fakat oldukça konforlu ama yol tutuş nasıldır bilmem limitlerini zorlamadım... Elbette - yönleri olucak en iyi modelin bile elbet - yönleri olur ama öyle ezici bir üstünlük sağlayabilcek kadar hiç bir model hiç bir modelden iyi değil... Bunu anlatmak istiyorum...

astra h hb elegance 09 16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki opel alman değilse ne malı çin malı mı ben toyota kötü demiyorum hatta bir tanede corolla 2006 ım var opeli bu kadarda düşürmeyin yahu

pelOPEL42

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
auris 1.4 elegant

ustaoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki opel alman değilse ne malı çin malı mı ben toyota kötü demiyorum hatta bir tanede corolla 2006 ım var opeli bu kadarda düşürmeyin yahu

Opeli düşürmüyoruz fakat alman alman denmeside çok doğru değil... Bazı motorlar ve şanzımanlar hatta platformlar bile amerikan üretimi... Alman olan parçalarda var fakat malesef büyük bölümü amerika üretimi olduğundan kalite ve dayanıklılıkta ufak tefek sorunlar var...

Şuan GM den tamamen ayrıldı sanırım, inşallah genel olarak biraz daha iyi bi yapıya sahip olur. Yoksa opel marka olarka sevdiğim bir marka fakat yeni modellere sıcak bakamıyorum...

astra h hb elegance 09 16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opeli düşürmüyoruz fakat alman alman denmeside çok doğru değil... Bazı motorlar ve şanzımanlar hatta platformlar bile amerikan üretimi... Alman olan parçalarda var fakat malesef büyük bölümü amerika üretimi olduğundan kalite ve dayanıklılıkta ufak tefek sorunlar var...

Şuan GM den tamamen ayrıldı sanırım, inşallah genel olarak biraz daha iyi bi yapıya sahip olur. Yoksa opel marka olarka sevdiğim bir marka fakat yeni modellere sıcak bakamıyorum...
inşallah:D:D:D:D

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel'in yeni modellerini genel olarak ben sevemedim. Eskileri çok daha iyiydi. Bir Vectra A'sı - B'si, Astra F'si - G'si vs. Astra H'de çok güzel oldu ve tutuldu ancak eskilerine göre daha fazla sorunlar ortaya çıkardılar, sahiplerinin başını ağrıttılar. Astra H'deki sorunlardan eski modellerde hiç bahsetmedik. Ben yeni araba alırsam Opel almamayı düşünüyorum. Olsa olsa Insignia olur. Onada paramız yetmiyor.