astra h kullananlar yorum bekliyorum.

muzo64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm.arkadaşlar bende 2002 model astra g elegance var onu satıp astra h kasa almak istiyorum sizce h kasa nasıldır?bi arkadaşım elektronik aksamı çok sorun çıkarıyo dedi dogrumudur.sizce h kasmı iyi yoksa g kasamı yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler..

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski arabam astra h cdti idi elektironik sorunu sinifinda en az olani diye düsünüyorum

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gtc kullanıyrum bir yerde h kasa sayılır.elektironik hiç sorun çıkartmadı. tek ateşleme bobini bolzuldu buda h olsun g olsun opellerin kronik sorunuymuş.

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6 aydır kullanıcısıyım sadece kısısel sıkıntılarım forumda konusunu açtıgım gibi ses sorunudur ama bu benım hassasıyetımden ve asırı tıtızlıgımden de kaynaklanıyor bıraz bunun dısında su ana kadar herhangı bır sorun herhangı bır arıza yasamadım cok sukur.bir de bana göre iç aksamdaki tek eksiklik esya koyma gozunun kısıtlı olması.boyle ufak tefek kısısel denebilecek sıkıntıların dısında herhangı bır sıkıntısı bulunmayan ve kendını fazlasıyla kanıtlamıs efsane olmus bır arabadır yenı kasasıyla arasında en ufak bır fark yoktur benım fıkrımce sırf şekli değişik diye o kadar para farkını ben sahsen kesınlıkle vermem ama sız derseniz ki kasa farkı benım ıcın onemlı sonucta en yenı kasa derseniz de saygı duyarım tabıkı son tercih tabıkı sızındır.nacizane goruslerımı belırttım saygılarımla

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzınlı mı dizel mı dusunuyorsunuz bılemıyorum ama benım sıze yıne tavsıyem benzınlı kullanıcısı olarak kesınlıkle dizel ve düz vites olan modelini tavsıye ederım benzınlı kullanıyorum ve 10 lıtrenın altını 3 veya 4 kez gormusumdur sureklı gozunuzun yakıt gostergesınde olmaması için dizel den daha fazla keyıf alıcagınızdan emınım.performans olarak en ufak bır suphenız olmasın gayet peformans sahıbı bır arac.vites aralıkları biraz kısıtlıdır sadece 6 vites olmasından dolayı.onun harıcınde ben aracımı safir siyah aldım guzellıgınden bır sıkayetım yok ama bakımı gercekten zor siz gri tonlarını tercih ederseniz bu acıdan da rahat edıcegınızı dusunuyorum.umarım az da olsa yardımcı olabılmısımdır.

muzo64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim arkadaşlar bişey daha sorcaktım astra h kasada lpg sorun oluyomu?çünkü alırsam tüplü alıcam teşekkürler.

VHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2009 h kasa kullanıcısıyım guclu arkadasın dedıgı gıbı bencede dızel almalısın ve koyu renk yerıne acık renkler al örnegın bende beyaz var ve cok cok memnunum rengındende aracın öle ufak tefek ses sorunlarından baska hıc bı sorunu cıkmadı masallah cok guzel bı arac tavsıye ederım

astra_emrah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm benim önceki arabam g kasaydı şimdiki arabam h kasa cdti elegance dehşet araba yol tutuşu on numara sadece kalkışlarda yavaş ama yapıştırdımı benzinli zor yetişir yanına

VHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm benim önceki arabam g kasaydı şimdiki arabam h kasa cdti elegance dehşet araba yol tutuşu on numara sadece kalkışlarda yavaş ama yapıştırdımı benzinli zor yetişir yanına

aynen katılıyorum yapıstırdımı benzınlı zor yetısır turbo acılsın yeterkı :bir: