Astra H Korna Kelepçeleri

OnurBilgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar,
2010 model Astra H sahibiyim. Bugün yetkili servisten arandım ve korna kelepçeleri ile ilgili olarak servise gelmem istendi. Detayını fazla sorma gereği duymadım. Bu konu ile ilgili olarak yetkili servisten aranan arkadaş var mı?

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana da bu konu ile ilgili mektup gelmişti. Kornanın bazen çalmaması ile ilgili bir sorun belirlemişler ve bu konu ile ilgili kampanya başlatmışlar belli yıl aralığındaki astra h leri sorun olsun olmasın çağırıyorlar. Benim aracım 2008 model yaklaşık 30 dakikalık bir işlemden sonra aracı teslim ediyorlar.

fbolmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımın bu kelepçesi takılmamış ve aynı zamanda garanti süreside bitti.servis ücret alır mı yoksa dışarda mı yaptırayım ?

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımın bu kelepçesi takılmamış ve aynı zamanda garanti süreside bitti.servis ücret alır mı yoksa dışarda mı yaptırayım ?

Eğer aracınız bu kampanya dahilindeyse garantiniz dolmuş olsa bile ücretsiz yapıyorlar. Servisi arayıp bilgi almanızı tavsiye ederim.

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Garantisinin dolması ve bakımlarının serviste yapılıp yapılmaması sorun değildir. Geri çağırmada ilgili yıllarda üretilen her astra h işlem görür.