Astra h dikiz ayna motoru

creative

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra h 2005 model aracın sağ dikiz ayna motoru çalışıyor fakat eklediğim resimdeki beyaz dişli tırnaklar kırık olduğundan dolayı hareket etmiyor. Motor sağlam. İnternet'ten biraz araştırdım motor 250-300TL arası iki tane plastik tırnak için motor almak çok saçma geliyor. Bu plastik dişliyi satan bir yer yok mudur?

Yardımcı olabilir misiniz...

Ekli dosyalar

• 62071182.jpg
    62071182.jpg
    61.8 KB · Görüntüleme: 51

creative

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimsenin başına gelmedimi bu durum : ) direk motormu alıyosunuz : )

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o işaretlediğin yeri ona göre bir delme yap geniş dişli bir vidayla sabitle

ozkngv

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
El becerinize güveniyorsanız motoru açıp dişlideki tırnakları bi şekilde eski haline göre şekillendirebilirsiniz. Parça kaybetmemeye ve kırmadan açmaya özen gösterin üzerinde 6-7 tane tırnak ve iki tane vida vardı diye hatırlıyorum. Motordan dişliye üç farklı dişli vardı.

creative

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
El becerinize güveniyorsanız motoru açıp dişlideki tırnakları bi şekilde eski haline göre şekillendirebilirsiniz. Parça kaybetmemeye ve kırmadan açmaya özen gösterin üzerinde 6-7 tane tırnak ve iki tane vida vardı diye hatırlıyorum. Motordan dişliye üç farklı dişli vardı.

Söküp baktım o beyaz parçadaki dişliler kırık bu yüzden hareket etmiyor zaten. Daha önce zorlamadan dolayı kırdılar sanırım. Sırf bu yüzden komple motor almak istemiyorum 400 tl civarı. Ankarada bulabileceğim biyer varmıdır. veya internetten?

creative

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biri yukarı aşağı hareketini sağlıyor diğeride sağ-sol
yedek parça olarakta araştırdım bulamadım int. felan aynı sorunla karşılaşan arkadaslar yardımcı olur diye açtım konuyu. yorum için tşkler.

iphonecu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parçayla beraber bir tornacı veya pleksiglascıya gitsen aynı parçadan çekemezler mi? diye düşündüm.