Astra H De Aux???

• Konuyu başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi
G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
benmkinden iyi olursa karalarım ama şimdiden söyleyim:)) senin en çok opc line paketini merak ediorum acaba nasıl bişi?? cam tavan zaten bambaşka bir dünya...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet yapılabiliyor...teybi sökecek arkasında aux çıkışı var.Ona uygun bir soket veya lehimleme işlemiyle kablo uzatacak...zaten bu aux dedigimiz olay bildiginiz kulaklık girişi.oraya labtop ,mp,walkman baglıyorsunuz.onun içinde söyle bir kablo var,satılıyor heryerde...
out.php

iyide bu resimdeki kablo diil galiba :)

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benmkinden iyi olursa karalarım ama şimdiden söyleyim:)) senin en çok opc line paketini merak ediorum acaba nasıl bişi?? cam tavan zaten bambaşka bir dünya...
opc line paket türkiyede satılan 500-600 ylt lik body kitt in alman versiyonu.fabrikada montajlı gelecek.aracın içi aynı sadece deri döşeme olacak..camtavan..siyah.başkada bişeyi yok.

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C'mon aux girişi. Sizde de buna benzer ufak bir delik olmalı. Birde dreksiyondan cd ve radyo arasında seçim yaptığın tuşa bastığında eğer arada Aux'da çıkıyorsa şaltere falanda gerek kalmaz bence.

dsc00008gw8.jpg

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
Tşk ederim Murat abi foto için.. bizde dieksiyondan geçiş sırasında aux yazmıyor ama en kısa zamnda yazdırcaz merak etme:))

cuneyt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nisan ayında şu garanti bitsinde, açıp kurcalıyım. Büykü ihtimal beceririm heralde. o zaman resimlerle detaylı anlatım yaparım.

abalamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın ezgene mp 3 kulaklık girişinden aracın aux girişine takılan kablonun adını biliyormusun acaba.bir türlü bulamadım.nerede bulabilirim.yardımcı olursan sevinirim.göksar aresiminide göndermişsin.oradan baktım selamlar

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
aux çıkışını nasıl yapacğaını usta anlamadı... bunu bilen var mı??? arkada bir kaç soket gibi yer var bunlardan birisi evet aux çıkışı dedi ama nasıl bi düzenek kuracaz bilmiyorum dedi. bana bu konuda yardımcı olabilcek var mı?

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aux icin bir giris olmasi lazim ( stereo olacak sekilde tabi ki ) ve o girisin de semasi icin opel servis e ya da site den oki isimli uyemize danisabilirsin...oradan bir stereo jak girilebilecek sekilde soket lehimlenmesi ve de kablo ile senin tak cikar yapabilecegin bir yere sabitlenmesi lazim... teybin ozelligi olarak aux dan giris yaptigin an tetikleme almis olan teyp otomatik olarak disardan gelen ses kaynagina gecis yapiyor... bunu teybin kapanmasi da degistirmiyor... yani off durumunda da hoparlorlere ses akisi devam ediyor... ipod vb gibi cihazi teyp kapali iken taktigin an ona gecis yapacak zaten... asil istedigin sey sema oldugu icin oki ye bir ulas...