Astra H De Aux???

• Konuyu başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi
G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
egzene Allah razı olsun senden yaa ama eminsin demi? arkada aux çıkışı kesin var yani??

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egzene Allah razı olsun senden yaa ama eminsin demi? arkada aux çıkışı kesin var yani??
kafanı takma...var tabi...ama iyi bir oto teypcisine götür...teybi sökerken oraya soktukları metal bloklar konsolun kenarını eziyor..dikkat et sen de yavaş açtır.konsola zarar vermesin.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
tamam benm bildiğim iyi bir yer var.. peki nasıl çalışıcak bu sistem biraz anlatırmısın kafama yatması bakımdınan yaniii grafik ekranda görebilcek miyim ne dinlediğimi filan?

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
al bu da video....http://www.youtube.com/watch?v=gCXzNOhs_90

cd çalarların arkasında aux girişi mevcutmuş. uygun bağlantıyı yapınca ext. mp3 çalar yada başka birşey takabiliyormuşuz. mute bağlantısınıda bir swiçle şase yapınca cihaz otomatikman ext. input moduna geçiyormuş

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
o modların türkçe açıklaması nedir? kusura bakma bu konularda cahilimdir de:)

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya gitcen abi oto teypcisine abi buna aux yapcaz diyecen .O da sökecek teybini arkasına ek bir parça takacak lehimleyecek...aux çıkışısınıda istedigin bir yere koyacak.torpido uygun ama kablo oldugu zaman kapanmaz torpidon ,bunuda unutma...aux moduna geçmek içinde bir swic koyacak.swice basınca mute konumuna geceçek teyip...videoda çakmaklıgın yanına koymuş.o swice basınca otomatikman bagladıgın cihah neyse onun sesini aracın hoparlörlerinden alacaksın.

Son düzenleme:
G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
hımmm tamm süperrr tam hayalimdeki sistem... walla çok tşk ederim.. peki son bişi daha sorcam delirttim seni de kusura bakma:)) mesela cdden mp3 dinlesem ekranda hangi şarkı olduğu filan ayzar mı?

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu aux u çok seviyorum.opel bayinde ki adamlarda bilmiyor.2008 aldım ben,daha gelmedi ama gittim deneme amaçlı bindim bayideki astranın birine.aldım laptopumu bagladım aux a ama maalesef şarkı ismi çıkmıyo.bak bu da ikinci video..aux kesinlikle var.iyi bir oto teypcisi yapar.http://www.youtube.com/watch?v=pBDtrpsD4Rg

Son düzenleme:
G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
çok tşk ederim... en kısa zamanda yaptırcam.. bu arada senin yeni arabayı snin kadar bende merak ediyorum oona göre hemen fotoları istiyorum:)

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok tşk ederim... en kısa zamanda yaptırcam.. bu arada senin yeni arabayı snin kadar bende merak ediyorum oona göre hemen fotoları istiyorum:)
sorma ya.çıldıracagım.bir an olsun aklımdan çıkmıyor valla:D 2 günde bir arıyorum bayiyi.aracın konumunda değişiklik var mı diye..gelsin.hemen görgüsüzlügümü yapacagım.:p