Astra H Çift Egzoz Çıkışı

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dsc04563o.jpg
Arkadaşlar arabama çift egzoz çıkışı yaptırmak istiyorum.Ne kadara malolur?Birtanesi çalışıyor galiba ama amaç hoş görüntü yakalamak.Ne önerirsiniz?Arabada tampon ekleme var.

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka ekin alt orta kısmını siyaha boyatırsanız daha şık olur..sizin konuya gelince son susturucunun uç kısmından diğer tarafa boru çekilecek bu sayede 2 taraftanda egsoz çıkışı sağlanacak. 1 uçtan az, diğer uçtan fazla çıkmaması için egsozçu çıkışlarına saç kaynatıyor..son olarakta zevkinize göre 2 tane krom uç sağ ve sol çıkış kaynatılacak. elips uç taktırmanızı tavsiye ederim gtc, yeni astra ve insignia da kullanılan egsoz uçları, daha orjinal durur, kolay gelsin

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka ekin alt orta kısmını siyaha boyatırsanız daha şık olur..sizin konuya gelince son susturucunun uç kısmından diğer tarafa boru çekilecek bu sayede 2 taraftanda egsoz çıkışı sağlanacak. 1 uçtan az, diğer uçtan fazla çıkmaması için egsozçu çıkışlarına saç kaynatıyor..son olarakta zevkinize göre 2 tane krom uç sağ ve sol çıkış kaynatılacak. elips uç taktırmanızı tavsiye ederim gtc, yeni astra ve insignia da kullanılan egsoz uçları, daha orjinal durur, kolay gelsin

Cevabınız için teşekkürler,ne kadar maliyeti olur üç aşağı beş yukarı?

Lawrence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat konusunda yardımcı olamasamda araca yapılacak en güzel uygulamalardan biri olur ama kendi fikrimce dikkat edilmesi gereken şey tampon ekinize işlem yaptırıp yada egzosa göre kesme işlemi uygulanırsa daha ii olur diğer turlü emanet oluyor... Birde egsozlardan biri çalışır diğeri çalışmazsa komik bi görüntü oluyor biri isli diğeri tertemiz duruyor bunuda pek çok kişi anlar sahte olduğunu...

M8402

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok güzel özetlemiş.aynen bu şekilde yapıldı benimki.benim verebileceğim tek detay bir süre sonra asıl çıkışın olduğu taraf kararıyor diğer taraf temiz kalıyor bu yüzden ben diğer tarafıda sprey boyayla kararttım:D
birde ben ucu düz bir model alarak hata ettim,aşağıdaki gibi hafif eğimli ucu olan bir model daha şık olur.
62_0268.jpg

02102010657.jpg

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek taraftan çift çıkışta olabilir bu şekilde..

Ekli dosyalar

• CARWN423CA9WSY6ICALHNAD2CART09ZWCARJ52UOCA20NXZYCA1YGBS8CA1252IBCA10NV1KCA03IJP2CAAUIVYTCAFR9USS.jpg
    CARWN423CA9WSY6ICALHNAD2CART09ZWCARJ52UOCA20NXZYCA1YGBS8CA1252IBCA10NV1KCA03IJP2CAAUIVYTCAFR9USS.jpg
    5.3 KB · Görüntüleme: 109

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bertone a herşey yakışıyor güzel olmuş ileride eğimi uç taktırabilirsiniz uçları kestirip

mercedes uçlarıda bizim araçlar ile uymlu resimlerde gördüğünüz üzere mümkün olduğu kadar resimlerdeki gibi orjinali yakın bir görüntü elde etmeniz lazım

2009-opel-insignia-1-1_1600x0w.jpg

2009-mercedes-s550-1_1600x0w.jpg

Son düzenleme:

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İş astra h olunca bende cift egsoz u yakıştıramıyorum. onun yerine asresif bir egsoz koysan çok şık olur. örneğin sebring in modellerini çok hoşuma gidiyor. tabi bu işler zevk meselesi.