Astra h cid touch screen

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakalım mail gönderdim. Umarım sorunsuz bir şekilde ilerlerimde bu işi bitirmiş olurum. Aslında bu parça bizde epey tutulur. Beklemedeyim.

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Satıcı arkadaştan cevap geldi. Ne yazık ki buda Cid ekranın açılıp içine takıldığı versiyon çıktı. Arayışlara devam edeceğiz gibi. İsteyen olursa arkadaşın göndermiş olduğu detayları gönderirim.

ozgurfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar cd70 için haritalara bakıyorum. Malesef Türkiye anayollarını dahi göremiyorsun. Yunanistana kadara ana yollar var. :( Yokmu bu konuda bi çalışması olan arkadaş Şükrü sende var mı gelişme harita ile ilgili.

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd70 navi icin bende harita arastiriyorum ama bulamadim bugra nin buldugu bilgilere gore asagidaki listedeki tum araclar ayni haritayi kullaniyomus. listedeki araclara veya navigasyon sistemlerine uygun harita bulabilirsek cd70 de calisir diye tahmin ediyoruz...

VDO Dayton Systeme (MS 3xxx, MS 4xxx, MS 5xxx, MS 6xxx),(no para C-IQ)
PHILIPS CARiN Systeme (CARiN 420, CARiN 440, CARiN 510, CARiN 520, CARiN 522),
BMW und Mini (3er, 5er, 7er, Xer, Mini),(no para E60)
Citroen (C5)
Peugeot (607)
Land Rover (Range Rover, Discovery, Freelander)
Ford (Lincoln)
Opel (Astra, Corsa, Omega, Vectra, Zafira)(Carin-Systeme)
Renault (Carminat Navigations system)
Rover (75)
Volkswagen (Phaeton)

ozgurfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar
Bilgi için teşekkürler deneyelim bakalım ben opelin italya odaklı avrupa anayollarını gösterir haritasını çektim netten İtalya gerçekten sokak sokak var. Avrupa anayollarıda var ama Türkiye dümdüz avrupadan saymamışlar bizi :( yunanistan bulgaristan felan var yunan adalarının isimleri bile var bu çok sinir bozucu bir durum navteq'e bi mail yazıcam bari anayolları yapın kardeşim diye dediğin araç haritalarınıda deniyince haber veririm gene...

ozgurfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saydıklarının tamamı navteq haritası kullanıyor onlarda Türkiyedeki anayolları bile göstermeyi çok görmüşler( yunanistan,bulgaristan,romanya hatta slovakya bile var hemde detaylı :( ) birde cd500 tr cdsini bugün denedim malesef sonuç olumsuz.

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim burda sadece birazini okudugum kadariyla cd70 avrupa cdsine radarlari atmakla ilgili konusuyorlar...
turkiye haritasi nerde onu bulamadim yada oyle bi konu ..

helmer06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar
2009 astra sedan enjoy+elegance arabam var bu renkli ekran olayı benimde çok ilgimi çekti.bu konuda bir kaç sorum olucak?
-öncelikle bende arabama renkli ekran taktırabilrimiyim?(boyutları sanki benim ekrandan daha büyük gibi geldide arkadaşın ekranı ondan merak ettim ebatlar aynı mı?)
-sanırım nav. olayı daha kullanıma girmedi peki tv veya video izlenebilirmi?
-eğer alma bende renkli ekran alabiliyorsam nerden ve ne kadara mal olur?
şimidlik aklıma gene sorular bunlar.cevaplarınız bekliyorum.kolay gelsin...