Astra H Cekis dusuyor

square35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba.2004 astra h 1.6 cosmo benzinli manuel vites aracim var aracta lpg yok.Benim sorunum su aracla 120 gderken birden aracin motor lambasi yandi sonra aracin gazina bastim bi sey engelliyo gibi vurma gbi bi sey oldu gaza basiyorum motor lambasi yanip sonuyo gazdan cekincede normal sabit yaniyo servise goturdum makine baktiklarnda 7 ariza dedilr olagan seylere baktilar 50 km yol yapmis servis sorumlusu bidaha ariza lambasi yanmadi dedi sonra ben test ettm 180 km hiza kadar ciktm otobanda yanmadi ariz isigi ve sonra tmm oldu zanettim sonra yine ayni muhabbet oldu 1 gun sonra ayni sorun ayni sesler cekisten dustu direk lamba yinr yanfi gaza bastigimda yine yanip yanip sonuyo araba serviste suan bu ariza hakkinda bilgisi olan basina gelen arkadaslardan yorumlarinizi bekliyorum saygilar herkese tesekkurler simdiden

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza kodları ne idi? fren gaz kontak çevirerek bakın

square35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar ariza kodunu bilmiyorum ama tekleme diyo servisin bakmadigi yer kalmadi

square35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar araca takilan makinada ariza kodu silindir 1 teklemesi silindir 2 silindir 3 silindir 4 tekleme arizasi cikiyo lutfen bilenler yardmci olsun

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bobin

ahmetcaglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı arıza kodları bende vardı.Çok uzun uğraşlar sonucu halledebildik.Bobine bakıldı temiz, gaz kelebeğine bakıldı temiz,sübap ayarları normal,motorda hava alan yer yok en son olarak SENTE ayarına baktık ki ayar bozuk.Bir baktırın derim