Astra h cdti 2010 egr valfi sorunu

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle şunu sakın unutma senin gösterdiğin neaket ve zerafeti bu adamlar bi zaafiyet olarak algılıyolar. kaba sinirli ve her an baştan çıkıcakmış gibi davran her birine onları ezercesine tepki göster.ne iptali ne teklemesi ne normali asıl arıza bu adamlarda. uğraşma servis formuna normal diye yazdır aracı al . önce opel türkiyeye sonra gm almanyaya mail at. sorununu çözmezlerse onları da tehdit et opeli kötülemek için elinden gelen tüm imkanları kullanacağını söyle hatta bu siteyi söyle tüm opelcilere bunu anlatacağını felan yaz . unutma bu ülkede butarz işlerde türkçe dili kullanılmıyo.anlamıyolar . kolay gelsin.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good::good::good:
yani adam diyebilirdi arac garantide bir yazilim atalim egr icin bir dene diyebilirdi..nedemek gayet normal...

öncelikle şunu sakın unutma senin gösterdiğin neaket ve zerafeti bu adamlar bi zaafiyet olarak algılıyolar. kaba sinirli ve her an baştan çıkıcakmış gibi davran her birine onları ezercesine tepki göster.ne iptali ne teklemesi ne normali asıl arıza bu adamlarda. uğraşma servis formuna normal diye yazdır aracı al . önce opel türkiyeye sonra gm almanyaya mail at. sorununu çözmezlerse onları da tehdit et opeli kötülemek için elinden gelen tüm imkanları kullanacağını söyle hatta bu siteyi söyle tüm opelcilere bunu anlatacağını felan yaz . unutma bu ülkede butarz işlerde türkçe dili kullanılmıyo.anlamıyolar . kolay gelsin.

canata7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracımda böyle bir şery olsa opel i birbirine katarım direk değişttir dişini göster yoksa hiç bişi yapmazlar...

memio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar gelişmeleri bildireyim...
Akşam üzeri tekrar gittim servise... MAdem her araçta var bu sorun, o zaman test aracıyla çıkalım bakalım oluyor mu olmuyor mu hodri meydan dedim. Test aracıyla çıktık, hiçbir sorun olmadı tabi... Sonra başka bir usta geldi yanıma... Gel dedim benim arabayla deneyelim... Bilgisayarı taktı araca, öyle teste çıktık. Teklemeyi yaptı yine... Ama enteresan olan bilgisayar hiç hata vermedi... Ben bu şekilde yurtdışına rapor yollasam bile bilgisayardan hiç sorun çıkmadığı için bişey demezler dedi servis danışmanı. Arabanın 5.000km bakımı gelince tekrar bakarız buna dedi... Tedaviye şimdi başlamak için varsayımlarla şu parçadan ya da bu parçadan yapabilir diyerek parçaları sökeceğiz ve ben bunu kendi arabam olsa yaptırmak istemem dedi.
Özetle 5.000 de gel, ozaman devam ediyor olursa teşhis koymamız daha sağlıklı olur dediler...
Başka bir servise gidip bunu yaptırırsam şikayet edeceğim sizi Almanya'ya falan da demiştim... Bir dünya cırladım zaten... Ama bilgisayarda bi sorun çıkmaması çok garip...
İşin garibi 2006 aracımda böyle bir sorun yokken, 38.000TL verip yeni araba alıyorsun ve araba tekliyor...
İlk aklımda olan Opel Türkiye'yle iletişim kurmak... Bakalım olaylar nasıl gelişecek...

Bu arada valf iptali diyen arkadaşlara: Neden iptal ettireyim ki? Kendileri halletsinler... Bir de sonra garanti kapsamı dışına çıkacak araba, ondan sonra soğuk su içerim üstüne...

memio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dayanamadım ve dun aksam tekrar gittim servise. Alın bu arabayı yapın dedim. İzmir'deki genel müdürlüğe de şikayet ettim. Ben 5000km ye kadar beklemek zorunda değilim, bilgisayar hata vermiyorsa bu sizin sorununuz benim değil, arabanın teklediğini siz de yaşadınız, bana gelip de "bilgisayarda bişey cıkmıyor, bişey yapamayız" demeyin dedim. Daha sonra izmirle tekrar konusup aracım servisteyken magdur olmamam için başka bir araba tahsis edilmesini istedim. ilk başta "sadece yolda kalan araclar için opel asistans servisi verebiliyoruz" dedi izmir. ama aracı aldığım ilk gunden beri sorun oldugu icin, bu durumun onların hatası oldugunu anlattım... sonuc olarak da bir arac verdiler 2 günlük...
Büyük ihtimalle yarın aracı alacagım. ve büyük ihtimalle "aracı bagladık bilgisayara sorun cıkmadı, o yuzden bi mudahelede bulunamadık" diyecekler...

Paramızla rezil oluyoruz yani...

miroglu72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben iptal ettirdim

ben egr valfinin fişini çektirdim artık araç kesiklik yapmıyor normale döndü ama tekrarlarmı bilmiyorum.birde emme manifoltunu temizlettirmeyi düşünüyorum

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuların tarihlerine bakarak cevap yazarsak daha yararlı olur sanırım.konuyu açan arkadaş toplamda 5 mesaj yazmış 2010 dan sonra konuya uğramamış.sorunu 2 senede çözmüştür sanırım.