Astra H 1,3 CDTI

frodo555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de varım (bugün olacağım diyelim).

Bu saatte sormam saçma ama (plaka çıkıyor veya çıktı artık) kafama takıldı sorayım. Astra hb 1.3 cdti enjoy easytronic araç aldım. safir siyah renk, standart enjoy özelliklerine (katalogdakilere) ilave digital klima, tüm sensörler, cruise cont. var. konfor paketi var yani... 39.250 ye aldım ama fiyat iyi mi kötü mü anlayamadım.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, müsaadenizle sedan aracımla ben de geldim :D:D:D

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de varım (bugün olacağım diyelim).

Bu saatte sormam saçma ama (plaka çıkıyor veya çıktı artık) kafama takıldı sorayım. Astra hb 1.3 cdti enjoy easytronic araç aldım. safir siyah renk, standart enjoy özelliklerine (katalogdakilere) ilave digital klima, tüm sensörler, cruise cont. var. konfor paketi var yani... 39.250 ye aldım ama fiyat iyi mi kötü mü anlayamadım.

üstadım hayırlı olsun, kazasız cezasız binesin.

Ben geçen cuma günü beyaz renk sedan enjoy plus aldım. far sensörü, yağmur sensörü, park sensörü, karartmalı dikiz aynası, cp-mp3 çalar, sis farı vs vs. Bir tek digital klima ve hız sabitleyici yok. 38.000 verdim, 180 liraya da hız sabitleyici taktırdım. Senin araç hatchback ise fiyat easytronic vitesle makul geldi bana, sedansa zaten bırak ben dertleneyim :D

korzobom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende varım...

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız grup nerde ben göremedim:D Ayrıca araçlarını yeni alan arkadaşlarada hayırlı olsun demek istiyorum:)

ttoros

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benide sayın :)