Astra GTC sen nelere kadirsin...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halk için spor zamanı Sürüş zevki veya otoparkta duran otomobilinizle gurur duymak için yüzbinlerce liralık pahalı coupe'lere ihtiyacınız yok. Kompakt sınıfın bu sportif ve özgün coupe'leri güçlü motorları ve göz alıcı tasarımlarıyla sportifliği ve sürüş zevkini halkın ayaklarına seriyor.

Spor yapmak herkesin hakkı değil midir? İnsan ayda yüzlerce lirayı lüks ve seçkin spor salonlarına vermeden de spor yapamaz mı? Elbette yapar. Halkın her kesimi spor yapabilir, yeter ki imkan verilsin. Peki otomobil dünyasında, spor bir modele sahip olmak için ne yapmalısınız? Pek çoğumuzun aklına değeri yüzbinlerce lirayı bulan otomobiller gelir. Aslında durum o kadar da vahim değil. Bazı üreticiler, tıpkı bir devletin spor politikasının olması gibi, sportif model politikasına sahip. Ayrıca bu sayede halkın geneline hitap eden, ekonomik, sportif ve keyif verici modeller üretiyorlar. Opel, Astra GTC ile yaklaşık 3 yıl önce 3 kapılı bir kompakt hatchback'in istenirse ne kadar sportif olabileceğini gösterdi. Coupe'leri hatırlatan sportif tasarımıyla sınıfında ciddi bir başarı yakalayan Astra GTC, Opel'in ezeli rakibi Volkswagen'i de cesaretlendirmiş olmalı ki, Alman üretici geçtiğimiz yıl bir efsaneyi yeniden diriltti: Scirocco

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Tam olarak anlayamadım :) Ama gtc gerçekten de çok çok güzel bir otomobil.

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Dunyaya birdaha gelsem GTC'cigim,
Arar bulurum yine seni surerim,
Ferrari yi degismem senin tipine,
Omrum yettigince sana binerim....

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Bunlarda benden olsun :):)