Astra GTC ile ilgili sorular..

handful

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaslar aranizda yeniyim ve bu aralar yeni bir astra gtc 1.6 115bp otomatik vites bir araba almayi dusunuyorum..

bugun ankaradaki opal bayisine gidip fiyat falan sordum aklıma takılan birkac soru var cevaplarsanız sevinirim.

almak istedigim arabanin ozellikleri:

Astra GTC 1.6i (115 hp)........45.270 ytl
Xenon paketi......................1.851 ytl
Easytronic vites..................2.570 ytl
Metalik Renk.......................806 ytl

toplamda 50.497 ytl yapıyor..simdi birinci sorum ankarada en iyi indirimi hangi bayii yapar ve yaklasik kac ytl indirim alırım?

ikincisi ise opalda inceledigim 1.6 turbo (180hp) GTC de arabada opc line paket vardi fakat opsiyon listesine baktigimda GTC icin opc line paket fiyatı yazmiyor..GTC ler icin opc line paketine neler dahil ve fiyatı ne kadar bilen varsa soylerse sevinirim..

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla opc line paket olayını bilmiyorum. ama opan - opis bunlar aynı kişiye ait. bide satış temsilcisinde iş bitiyo siz ne kadar ikna gücünüz var ona bağlı:)

handful

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokmu arkadaslar GTC sahibi olan ya da bilgisi olan arkadaslar?? hala cevap alamadim sorularıma yanlis yere falanmı actım konuyu??

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc line denilen kit.tampon altı-bagaj üsü spoilerlardan we marşpiyelerden oluşan kit.fiyatı nedir bilemem ama siteden bakarsan fikir edinebilirsin....

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam o fiyata GTC almazdım. Eskiden GTCler cosmo ile aynı fiyattı , şimdi iyice arayı açmışlar, aynı paraya cosmonun sunrooflu easytronic şanzımanlı, AFL ,IDS+akıllı anahtarlı yani herşeyi dahil, gerçek full donanımlısı alınıyor hatta 1.000 ytl kadar da fark kalıyor.
Bunu tavsiye edeceğim hayatta aklıma gelmezdi ama , o vermeyi planladığınız paraya DSG şanzımanlı 170 beygir Golf GT de var.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam o fiyata GTC almazdım. Eskiden GTCler cosmo ile aynı fiyattı , şimdi iyice arayı açmışlar, aynı paraya cosmonun sunrooflu easytronic şanzımanlı, AFL ,IDS+akıllı anahtarlı yani herşeyi dahil, gerçek full donanımlısı alınıyor hatta 1.000 ytl kadar da fark kalıyor.
Bunu tavsiye edeceğim hayatta aklıma gelmezdi ama , o vermeyi planladığınız paraya DSG şanzımanlı 170 beygir Golf GT de var.
Katılıyorum. Hemde daha az vergi vermiş olursun

handful

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten gtc almaya karar vermis olmamin sebebi 3 kapılı spor bir araba arıyor olmam..hosuma giden diger arabalar icinde (audi a3,bmw 1 serisi) en uygun fiyatli ve en donanımlı olan arac gtc..golf icinse zaten ailede bir tane 1.6 fsi golf var ve acikcasi golfun tasarimi pek hosuma gitmiyor..

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım sorduğun sorular gtc sahibi olanların cevaplayabileceği sorular değil...

ben de gtc var ama indirimi nereden alırsın, opc line fiyatı nedir bunları bilebilecek durumda değilim. Araba nasıl de, sorun var mı de cevaplayayım...

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun varmı arabadamemnunmusun bende düşünüyorum gtc bu aralar baya bi araştırıyorum.sizce 30 milyar 50 binde bi gtc ye verilirmi.ben 2.el düşünüyorum sıfırına gücüm yetmiyor

hubus sen arabadan memnunmusun

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boşwer vw'i........