Astra Gde kumandadan camları kapatmak için (öneri)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
aracın kendı moduluyle sadece cam kaldırıyor elektrıkcım dedıgı ındırme olayı olmaz dedı ındırmek ıcın aracın kendı modulunu ya yenı astra yenı corsa modulu koymak gerek yada exstra modul hem camı kaldıran ve camı ındıren unıversal modul varsa olur unıvarsal modul ucuz olur da aracın orjınal modulu pahalı kacar oda degermı bılmem :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Kapanma normal de.
Kumandadan açmayı ne yapacaksınız anlamadım.?
Araca binince tüm camları açıp mı geziyorsunuz. Araca binince camları tekrar kapatacaksınız.
Ayrıca kışın yagmurda vs kumandaya basınca camların açılmasını isteyeceğinizi sanmıyorum.
cengız abı gecen fuara cektık aracları hava sıcak camları acık bırakalım dedık arkadaslarda yenı astra var onlar kumandayla actı ben sap gıbı kontagı ac camları ac moduna gırdım :D:D
yazın ıyı oluyor sıcakta cengız abı olayın bu acısından bakarsan guzel sıstem;)

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapanma normal de.
Kumandadan açmayı ne yapacaksınız anlamadım.?
Araca binince tüm camları açıp mı geziyorsunuz. Araca binince camları tekrar kapatacaksınız.
Ayrıca kışın yagmurda vs kumandaya basınca camların açılmasını isteyeceğinizi sanmıyorum.

simdi cengiz abi kapanma gibi bir özellik varsa neden bu açilma içinde olmasın. demekki yapılabilen birşey. ki çok markada var bu özellik. sürüş sırasında camlar kapaniyor evet. zaten oncesinde açmak amaç. araca binene kadar bir hava alır. Benim araç siyah günesin altında fırın gibi oluyor.
ayrica kapilari açtigimizda camlar açilmicak. tuşa basılı tuttugummuzda olacak bu özellik. o yüzden kışında pek sorun olmaz.

ha tüm bunların yanında olmazsa olmaz bir özellik mi hayir tabikide degil.

34UZG50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 Astra-g sahibiyim !! alarm sayesinde !! hiç işlem yaptırmadan sanroof dahil 5 camı kendi zaten kapatıyor !!! ayrıca hırsız güvenlik modu yani 2.kez anahtar sağ tarafa çevrilirse kilit içinde ; camlar kapanır ve kapı kilit dilleri devre dışı kalır ! bu şu demek, biri aracın camını bile kırsa kapıyı açamaz ! kırdığı camdan girip çıkmak zorunda kalır !!! ;)

34UZG50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada açılma olayı bizim g kasalarda falan yok ! sadec woswagen transporterda gördüm ben !!! yani yeni nesil araçlarda war !!!

CHN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kumandadan 4 cam indirme olayı astradan önce ki aracımda vardı. Sadece bir kere artislik olsuın diye kullandım oda şu şekilde, araç güneşin altında kalmıştı, arkadaşlarla bi mekanda oturuyoruz, durun bi dakka camları indireyim serinlesin arabanın içi dedim, hade len felan oldular, sonra kumandadan 2 kere basarak 4 cam indirdim, çevreden ohaa seslerini duyunca bende yaaa borumu gibisinden hava atmıştım o kadar. Onun dışında açtığımıda hatırlamıyorum..

wikican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nasill.com
ben kumandaya basılı tutuyorum.
10-15 liraya basılı tutmadan sadece bi tıkla kapanabilecek mi? şimdi.
tam anlayamadım.
neresi yapıyor bunu yazarsanız gidip yaptırayım. aracın başında elim butonda beklemek canımı sıkıyor pahalı bişey değilmiş hemen yaptırayım kısmetse.

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar cam kaldırma modülü opellerde mevcut diğer araçların da bazılarında var elektrikçiye gidim söylediğiniz zaman hemen bağlayıp veriyor.bu olayı bazı tesisatçılar bile yapıyor

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Merkezi kilitten açma sinyalini bulup Bir röle ile cam açma sinyal kablosuna vereceksiniz.
Ama mesele bunu yapmak değil.
Mesele kilitlerken ikikez basıldığında camların kapandığı gibi. Açarken de iki kez basıldığında açılması.

windowswitches.jpg

Son düzenleme: